До уваги

Знам'янською сільською радою за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа придбано ще одну квартиру особі із числа дітей, позбавлених батьківського піклування. Завдяки злагодженій роботі служби у справах дітей Одеської обласної державної адміністрації, служби у справах дітей Знам'янської сільської ради, виконавчих органів Знам'янської сільської ради вдалося завершити почате у минулому році. Знам'янська сільська рада щиро вітає щасливу власницю квартири Любов Яблуновську, бажаємо щастя в новій оселі. Нехай вона завжди буде наповнена радістю і буде комфортною для проживання. Добробуту, злагоди та мирного неба.

14:07 13.12.2022

До уваги!

25.11.2022 року відбулось засідання виконавчого комітету Знам'янської сільської ради під головуванням сільського голови Валентини Тринчі.

14:54 25.11.2022

До уваги!

21.11.2022 року відбулось засідання сесії Знам'янської сільської ради під головуванням сільського голови Валентини Тринчі.

16:16 21.11.2022