ЗНАМ'ЯНСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА
Одеська область, Березівський район

XXVІІІ сесія 16.05.2023 року

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду строком на 49 (сорок дев’ять) років ТОВ «Юкрейн Тауер Компані» для розміщення та експлуатації об’єктів і споруд телекомунікацій

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Знам’янському ліцею Знам’янської сільської ради у постійне користування для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти.

Про затвердження угоди про дострокове розірвання договору оренди землі між Знам’янською сільською радою та гр. Бухенко О.В. для ведення особистого селянського господарства

Про надання дозволу гр. Рутковському В.С., Рутковській В.Д., Рутковській Н.В., Рутковській Ю.С. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у спільну часткову власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

Про надання дозволу гр. Бухенко О.В., Бухенко Г.Ю. на розробку проектуземлеустрою щодо відведення земельної ділянки у спільну часткову власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

Про надання дозволу гр. Халаім В.Т., Підручній Т.Л. на розробку проектуземлеустрою щодо відведення земельної ділянки у спільну сумісну власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

Про надання дозволу гр. Стратулату А.Ф. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

Про надання дозволу гр. Вітічак Н.Я. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

Про надання дозволу гр. Марковій В.М. на розробку проекту Землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

Про надання дозволу гр. Дорошу М.В. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

Про надання дозволу гр. Махновському В.О. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

Про надання дозволу гр. Кіцул М.Г. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

Про надання дозволу гр. Черненко Н.М. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

Про надання дозволу гр. Тринчі Т.І. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

Про надання дозволу гр. Дорошу О.Я. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

Про надання дозволу гр. Іванищеву М.В. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 49 (сорок дев’ять) років для іншого сільськогосподарського призначення (нежитлова будівля – пташник).

Про надання дозволу гр. Найді Ю.В. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 49 (сорок дев’ять) років для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

Про затвердження технічної документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Мазураку В.І.

Про затвердження технічної документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Гончар Т.П..

Про надання згоди на безоплатну передачу до комунальної власності Березівської міської територіальної громади об’єкту комунальної власності Знам’янської сільської ради будівлі колишньої Радісненської АЗПСМ

Звіт про виконання сільського бюджету за І квартал 2023 року

Про внесення змін та доповнень до рішення сільської ради від 16 грудня 2022 року № 23/640-VІІI «Про бюджет Знам’янської сільської територіальної громади на 2023 рік»

Про внесення змін та доповнень до Програми соціального захисту населення «Турбота» Знам’янської сільської ради Березівського району Одеської області на 2021-2023 роки

Про надання дозволу на розроблення проєктно-кошторисної документації на нове будівництво споруди цивільного захисту (споруди подвійного призначення з захисними властивостями протирадіаційного укриття) на території Знам'янського ліцею Знам'янської сільської ради

Про безоплатне прийняття витрат по об’єкту «Капітальний ремонт Новоєлизаветівської амбулаторії загальної практики сімейної медицини за адресою: с. Новоєлизаветівка, вул. Перемоги, 47»

Про організацію відпочинку та оздоровлення дітей влітку 2023 року в Радісненському закладі дошкільної освіти(ясла-садок) «Берізка»

Про внесення змін та доповнень до Програми розвитку фізичної культури і спорту на території Знам’янської територіальної громади на 2021 – 2025 роки

Про створення Центру надання адміністративних послуг Знам’янської сільської ради та затвердження Положення про нього

Про внесення змін до структури виконавчих органів Знам’янської сільської ради, загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів

Про затвердження Регламенту Центру надання адміністративних послуг Знам’янської сільської ради

Про затвердження Переліку адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг Знам’янської сільської ради

Про затвердження Положення про старосту старостинського округу Знам’янської сільської ради в новій редакції

Про внесення змін до складу адміністративної комісії при виконкомі Знам’янської сільської ради

Про створення комісії по передачі ремонту Знам’янської АЗПСМ

Про затвердження штатного розпису комунального підприємства «КП-Сервіс» Знам’янської сільської ради, з 01 червня 2023 року

Про встановлення тарифів на централізоване водопостачання, що надається комунальнимпідприємством «КП-Сервіс»

Про затвердження Договору про надання послуг з централізованого водопостачання для населення, підприємців та юридичних осіб та бюджетних установ КП «КП-Сервіс»

Про затвердження тарифу на надання послуг 1 машино-години трактора-екскаватора по комунальному підприємству «КП-Сервіс»

Про звернення депутатів Знам’янської сільської ради Березівського району Одеської області до Верховної Ради України та державних органів (відповідно до їхньої компетенції) щодо недопущення подальшого існування та діяльності Української православної церкви(московського патріархату).

Про передачу основних засобів відділу освіти, культури, молоді та спорту Знам’янської сільської ради

Про встановлення тарифів на централізоване одопостачання та централізоване водовідведення, що надається комунальним підприємством «Відродження -1»

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь