ЗНАМ'ЯНСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА
Одеська область, Березівський район

ХХІІ сесія 29.08.2019 року

ПРОТОКОЛ   ПЛЕНАРНОГО ЗАСІДАННЯ ХХІІ СЕСІЇ  VІІ СКЛИКАННЯ

Про виконання сільського бюджету за 1 квартал 2019 року

Про внесення змін та доповнень до рішення сесії сільської ради від 21 грудня 2018 року №15/353-VІІ “Про бюджет Знам’янської сільської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік”

Про передачу в оперативне користування КП «Крапелька» основних засобів

Про погодження поточних індивідуальних технологічних нормативів використання питної води для Комунального підприємства «Відродження-1»

Про затвердження розпоряджень сільського  голови  виданих в межсесійний період

Про затвердження детального плану території земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоров'я та соціальної допомоги на території смт Радісне

Про затвердження переліку земельних ділянок, право оренди яких виставляється на земельні торги окремими лотами у 2019 році, та про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для продажу права оренди на земельних торгах у формі аукціону

Про  розроблення генерального плану смт Радісне Іванівського району Одеської області

Про  розроблення генерального плану села Цибулівка Великомихайлівського району Одеської області

Про  розроблення генерального плану села Воробіївка Великомихайлівського району Одеської області

Щодо передачі земельних ділянок у комунальну власність

Про передачу земельної ділянки  ПрАТ «ВФ Україна»  для  розміщення та експлуатації об’єктів  і споруд телекомунікацій (баштова споруда)  в довгострокову оренду строком на 49 (сорок дев’ять) років

Про надання дозволу гр. Кочегарову С.В. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Про  відмову гр. Ільків З.С. від земельної ділянки наданої  рішенням Радісненської селищної ради від 24 жовтня 2008 року за № 205-V «Про надання дозволу на виготовлення технічної документації на земельну ділянку для індивідуального гаражного будівництва»

Про першочергове право на оформлення земельної ділянки для будівництва індивідуального гаражу гр. Шпак Г.П.

Про затвердження  технічної  документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Желязковій І.М.

Про затвердження  технічної  документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Тихоновій Х.Р.

Про затвердження технічної документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у спільну часткову власність в рівних частках кожному для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  гр. Драгоєву О.М., гр. Драгоєвій Т.М., гр. Драгоєву М.В., гр. Драгоєвій Г.С.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Михайленко Л.І.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. Руснаку В.В.

Про затвердження  технічної  документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Тринчі М.О.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Тринчі М.О

Про  затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Баран Є.М.

Про затвердження  технічної  документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Баран Є.М.

Про затвердження  технічної  документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Романенко О.М.

Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Романенко О.М.

Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Чернову Д.Ю.

Про надання дозволу на розроблення технічної  документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Конопельському В.В.

Про надання дозволу на розроблення технічної  документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Бахнєвій О.В.

Про надання дозволу на розроблення технічної  документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. Вінник О.В.

Про надання дозволу на розроблення технічної документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. Луговському С.А.

Про надання дозволу на розроблення технічної документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. Волкановій Н.В., гр. Волканову О.В.

Про надання дозволу гр. Желязковій І.М.  на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства

Про надання дозволу гр. Рогожкіну І.Є. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських  будівель і споруд (присадибна ділянка)

Про надання дозволу гр. Казанджію Л.В. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства

Про надання дозволу гр. Станчук Н.М. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських  будівель і споруд (присадибна ділянка)

Про надання дозволу гр. Гамзяк К.М. та гр. Кібкало Д.М. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у спільну часткову власність (по ½ частки кожній) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Про надання дозволу гр. Гамзяк К.М. та гр. Кібкало Д.М. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Про надання дозволу гр. Кібкало Д.М.  на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства

Про надання дозволу гр. Гамзяк К.М.  на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства

Про надання дозволу гр. Казанджію Л.В. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Про надання дозволу гр. Косіній Н.Ю.  на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства

Про надання дозволу ТОВ «Трапеза» на розробку проекту землеустрою, щодо відведення 3-ьох земельних ділянок в оренду по трасі Київ – Одеса для розміщення зовнішньої реклами

Про внесення змін до протоколу Х сесії ХХІІ скликання Червонознам’янської сільської ради  від 04.09.1997 року  «Про безкоштовну передачу в приватну власність гр. Панчошенко Галині Іванівні наданої у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель».

Про надання дозволу на розроблення технічної  документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка). гр. Стойковій Л.С.

Про надання дозволу на розроблення технічної  документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Стойковій Л.С.

Про надання дозволу на розроблення технічної  документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Петрову А.Г.

Про надання дозволу на розроблення технічної  документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Петрову А.Г.

Про надання дозволу на розроблення технічної  документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Довжинському О.С.

Про надання дозволу на розроблення технічної  документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Довжинському О.С

Про надання згоди на поділ земельної  ділянки та виготовлення технічної  документації із землеустрою

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації  із землеустрою  щодо  поділу земельної  ділянки  комунальної власності

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації  із землеустрою  щодо  поділу земельної  ділянки  комунальної власності

Про надання дозволу гр. Яхваку Г.С. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Про надання дозволу гр. Яхваку Г.С. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства

Про надання дозволу гр. Крикун Є.С. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Тимченко О.О.

Про  порушення сільгоспвиробниками Правил застосування хімічних засобів захисту рослинна землях в межах сіл Великозименове, Марціянове та прилеглих територіях

Про погодження надання Головним управлінням Держгеокадастру в Одеській області земельної ділянки сільськогосподарського призначення гр. Габеру Д.М.

Поiменне голосування

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь