Профорієнтація

Вибір професії — один з головних життєвих виборів, який здійснює людина в юному віці. Він має велике значення як для самої людини, так і для суспільства. Вибір професії — це, по суті, вибір життєвого шляху, вибір долі.

Правильний вибір професії зумовлює моральне задоволення, позитивну самооцінку, високу продуктивність праці, якість продукції. Він є точкою, в якій сходяться інтереси особистості та суспільства, поєднання особистих і загальних інтересів.

24 жовтня 2018 року в Радісненському ЗЗСО Знам’янської сільської ради за сприянням Іванівського центру зайнятості проходив профорієнтаційний захід «Ярмарок професій», у  якому взяли участь навчальні заклади м. Одеси: «Одеський професійний ліцей сфери послуг Південноукраїнського національного педагогічного університету», «Одеський державний університет внутрішніх справ», «Одеська академія будівництва та архітектури», «Одеська національна академія зв’язку імені О. С. Попова», «Національний університет Одеська морська академія», «Одеська національна академія харчових технологій», «Одеська академія технічного регулювання та якості».

Гарні враження та емоції, море корисної та важливої інформації отримали учні 8-11 класів Знам’янської громади. Маємо надію, що проведена профорієнтаційна робота не залишить байдужими старшокласників і надасть можливість молодому поколінню зробити правильний професійний вибір, а поки покращить навчальні досягнення та мотивацію!