Х сесія VІІ скликання 06.08.2018 року

ПРОТОКОЛ   ПЛЕНАРНОГО ЗАСІДАННЯ Х СЕСІЇ  VІІ СКЛИКАННЯ

Зміни до бюджету

Зміни до форми рішення про встановлення ставок

Про затвердження передавального акту Знам'янської амбулаторії загальної практики сімейної медицини

Про затвердження передавального акту Радісненської амбулаторії загальної практики сімейної медицини

Про ініціювання передачі у комунальну власність Знам'янської сільської ради закладів позашкільної освіти

Про внесення змін до рішення Знам’янської сільської ради 8/213-VІІ  від 22.06.2018 року

Про внесення змін до рішення Знам’янської сільської ради № 8/209-VІІ  від 22.06.2018 року

Про внесення змін до штатного розпису, структури та загальної чисельності виконавчого апарату Знам’янської сільської ради

Про затвердження переліку об’єктів комунальної власності, що підлягають приватизації  у 2018 році

Про затвердження плану заходів з локалізації та ліквідації амброзії полинолистої на території Знам’янської сільської ради на 2018-2022 роки

Про внесення змін до рішення Знам’янської сільської ради від 22 червня 2018 року за № 8/212-VІІ

Про внесення змін до рішення Знам’янської сільської ради від 22 червня 2018 року за №8/212-VІІ «Про встановлення податку на майно, в частині плати за землю у 2019 році»

Про надання дозволу гр. Панчошенко С.В. на розробку проекту землеустрою

Про погодження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки

для ведення селянського (фермерського) господарства

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Ковальову Я.К.

Про затвердження технічної документації із  землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Фандєєвій В.Й.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Войниковій В.С.

Про надання дозволу гр. Гайсюк О. О. на розробку проекту землеустрою

Про надання дозволу гр. Григоренко А.Ф. на розробку проекту землеустрою

Про надання дозволу гр. Тринчі Л.М. на розробку проекту землеустрою

Про погодження надання Головним управлінням Держгеокадастру в Одеській області

земельної ділянки сільськогосподарського призначення гр. Теребус Л.А.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Габеру Д.М.

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Тороповій Т.Б.

Про внесення змін до рішення Знам’янської сільської ради  за № 426-VІІ від 02 жовтня 2017 року

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Цопа Ю.В.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Гаману В.М.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Бершадській Н.П.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Наумову С.В.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Наумову В.В.

Поїменне голосування