ПОРЯДОК повідомної реєстрації територіальних угод відповідного рівня, колективних договорів в Знам'янській сільській раді

До розпорядження т.в.о.голови

Знам’янської сільської ради

№ 113 - ОД від 24 листопада 2021 р.

ПОРЯДОК

1. Порядок повідомної реєстрації територіальних угод відповідного рівня, колективних договорів в Знам’янській сільській раді визначає механізм проведення повідомної реєстрації територіальних угод відповідного рівня, колективних договорів підприємств, установ та організацій усіх форм власності на території Знам’янської територіальної громади та змін і доповнень до них (далі – Порядок).
  2. Обов’язок повідомної реєстрації територіальних угод відповідного рівня, колективних договорів, змін і доповнень до них регламентовано статтею 15 Кодексу законів про працю України та частиною 11 статті 9 Закону України «Про колективні договори і угоди».
  3. Територіальні угоди відповідного рівня, колективні договори (далі – угоди (договори) на території Знам’янської територіальної громади підлягають повідомній реєстрації в Знам’янській сільській раді (далі - реєструючий орган).

Зміни та доповнення до угод (договорів) підлягають повідомній реєстрації згідно з цим Порядком.

Повідомна реєстрація проводиться з метою оприлюднення інформації про укладення угод (договорів), внесення до них змін і доповнень.

1. Сторони угоди (договору) (далі – Сторони) подають реєструючому органу на повідомну реєстрацію примірник угоди (договору) разом із додатками та супровідним листом у вигляді оригіналу паперового документа з прошитими і пронумерованими сторінками або у вигляді оригіналу електронного документа з пов’язаними з ним кваліфікованими електронними підписами, або у вигляді електронної копії оригіналу паперового документа (фотокопії), засвідченої кваліфікованою електронною печаткою.

Сторони угоди подають також копії свідоцтв про підтвердження репрезентативності суб’єктів профспілкової сторони та сторони роботодавців, які брали участь у колективних переговорах з питань укладення цієї угоди.

Сторони угоди в разі досягнення ними домовленості щодо подання реєструючому органу переліку підприємств, установ та організацій (найменування та код ЄДРПОУ), для яких є обов’язковими положення цієї угоди, можуть подавати зазначений перелік до реєструючого органу.

1. Під час повідомної реєстрації реєструючий орган вносить відповідний запис до реєстру територіальних угод відповідного рівня, колективних договорів, змін і доповнень до них (Додаток 1).
  2. Реєструючий орган не може відмовляти у повідомній реєстрації угоди (договору), повертати на доопрацювання, витребовувати додаткові документи та встановлювати вимоги до оформлення угод (договорів).
  3. Повідомна реєстрація проводиться протягом 14 робочих днів із дня, наступного після надходження угоди (договору) до реєструючого органу.
  4. Не пізніше наступного робочого дня після реєстрації угоди (договору) реєструючий орган письмово інформує про це суб’єкта, який подав на реєстрацію угоду (договір).
  5. Реєструючий орган оприлюднює на власному офіційному веб-сайті та щомісяця оновлює реєстр територіальних угод відповідного рівня, колективних договорів, змін і доповнень до них, їх текст, рекомендації щодо приведення угоди (договору) у відповідність з вимогами законодавства (у разі їх наявності).

У разі подання сторонами угоди переліку підприємств, установ, організацій, для яких є обов’язковими її положення, такий перелік оприлюднюється на офіційному веб-сайті реєструючого органу разом з текстом угоди.

Текст договору, змін і доповнень до нього оприлюднюється, за винятком інформації, доступ до якої обмежено сторонами відповідно до закону або за їх рішенням.

1. Копіювання та опублікування тексту угоди (договору), змін і доповнень до неї (нього) здійснюються разом з інформацією про повідомну реєстрацію, а також рекомендаціями реєструючого органу щодо приведення угоди (договору) у відповідність з вимогами законодавства (у разі їх наявності).
  2. Примірник угоди (договору), поданий на повідомну реєстрацію в паперовій або електронній формі, зберігається в реєструючому органі до заміни новою угодою (договором).

до Порядку

РЕЄСТР

Назва угоди (договору), змін і доповнень до неї (нього) із зазначенням переліку суб’єктів сторін

Дата набрання чинності, строк, на який укладено