XXV сесія 24.01.2023 року

Про внесення змін та доповнень до рішення сільської ради від 16 грудня 2022 року № 23/640-VІІI «Про бюджет Знам’янської сільської територіальної громади на 2023 рік»

Про внесення змін до фінансової Програми розвитку підтримки комунальних закладів охорони здоров’я Знам’янської сільської ради на 2021-2023 роки

Про внесення змін та доповнень до Програми соціального захисту населення «Турбота» Знам’янської сільської ради Березівського району Одеської області на 2021-2023 роки

Про внесення змін до Програми з територіальної оборони Знам’янської сільської ради з метою забезпечення ефективної реалізації державної політики у сфері обороноздатності держави, налагодження дієвої співпраці підрозділів Збройних Сил України, органів виконавчої влади та місцевого самоврядування у цій сфері на 2022-2024 роки

Про внесення змін до Положення про Службу у справах дітей Знам’янської сільської ради

Про умови оплати праці сільського голови на 2023 рік

Про затвердження програми розвитку та функціонування української мови як державної в усіх сферах суспільного життя в Знам’янській громаді на 2023-2025 роки

Про затвердження технічної документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Панову І.В..

Про затвердження технічної документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевос- ті) у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр.Притискач О.А..

Про затвердження технічної документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Арабаджій А.С..

Про затвердження технічної документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Дорошу М.Ф

Про затвердження технічної документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Бахнєвій О.В..

Про надання дозволу гр. Ляльченко Т.П. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).