ЗНАМ'ЯНСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА
Одеська область, Березівський район

ІІ сесія 27.11.2020 року

ПРОТОКОЛ ПЛЕНАРНОГО ЗАСІДАННЯ ІІ СЕСІЇ VІІІ СКЛИКАННЯ

Про дострокове припинення повноважень старости Великозименівського старостинського округу Шеремети П.М.

Про виконання сільського бюджету за 9 місяців 2020 року

Про внесення змін до Програми забезпечення проведення заходів мобілізаційної підготовки в особливий період, функціонування системи військового обліку, призову громадян України та строкову військову службу та військову службу за контрактом, проведення зборової підготовки військовозобов’язаних та допризовної підготовки юнаків в Знамʼянській ОТГ у 2020 році № 33 /857 -VIIвід 29.05.2020р

Про затвердження передавального акту Цибулівського закладу загальної середньої освіти I–II ступенів Знам’янської сільської ради Іванівського району Одеської області

Про утворення адміністративної комісії при виконкомі Знам’янської сільської ради та затвердження положення про адміністративну комісію

Про внесення змін до штатних розписів та структури виконавчих органів Знам’янської сільської ради, загальної чисельності апарату виконавчого комітету ради та її виконавчих органів

Про умови оплати праці Сільського голови

Про створення фінансового відділу Знам’янської сільської ради, затвердження Положення про фінансовий відділ та вжиття заходів щодо його державної реєстрації

Про створення Відділу соціального захисту населення виконавчого комітету Знам’янської сільської ради та затвердження Положення про Відділ соціального захисту населення виконавчого комітету Знам’янської сільської ради

Про передачу у власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Мартинюку Р.Б..

Про надання дозволу гр. Крикуну О.Г.на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

Про надання дозволу гр. Косих І.В.на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

Про надання в оренду гр. Лисенку В.Ф.земельної ділянки для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості терміном на 10 (десять) років.

Пропогодження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності за кадастровим номером земельної ділянки : 5121686400:01:001:0502.

Про надання дозволу гр. Гудз З.А. на розробку проекту землеустроющодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність на земельній ділянці комунальної власності на території Знам’янської сільської ради Великомихайлівського району Одеської області за кадастровим номером: **********:**:***:****.

Про надання дозволу гр. Гудз С.С. на розробку проекту землеустроющодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність на земельній ділянці комунальної власності на території Знам’янської сільської ради Великомихайлівського району Одеської області за кадастровим номером: **********:**:***:****.

Про надання дозволу гр. Гудз В.С. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність на земельній ділянці комунальної власності на території Знам’янської сільської ради Великомихайлівського району Одеської області за кадастровим номером: **********:**:***:****.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності для розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства на території с. Знам’янка Іванівського району Одеської області за кадастровим номером земельної ділянки: 5121884200:02:002:0232.

Про погодження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок комунальної власності за кадастровим номером земельної ділянки : 51216803000:01:002:0495.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Димову О.І..

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Димовій С.В..

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Димовій С.В..

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)гр. Димовій С.В..

Про внесення змін до рішення Знам’янської сільської ради від 30.10.2019 року за № 24/669 - VІІ «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на умовах оренди гр. Теребус Л.А. за межами населеного пункту с.Воробіївка, терміном на 49 (сорок дев’ять) років з правом викупу для обслуговування та експлуатації ангара.».

Про внесення змін до рішення Знам’янської сільської ради від 30.10.2019 року за № 24/670 - VІІ «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на умовах оренди гр. Теребус Л.А. за межами населеного пункту с.Воробіївка, терміном на 49 (сорок дев’ять) років з правом викупу для обслуговування та експлуатації гаражу».

Про затвердження технічної документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)гр. Грекова Т.В..

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Будяк М.П..

Про затвердження технічної документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)гр. Будяк М.П..

Про затвердження технічної документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в оренду в рівних частках кожному терміном на 1 (один) рік для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Трохименко К.М., гр. Кібкало Д.М..

Щодо передачі у власність земельної ділянки для ведення фермерського господарства гр. Білоус Т.М..

Щодо передачі у власність земельної ділянки для ведення фермерського господарства гр. Міщенко П.В..

Щодо передачі у власність земельної ділянки для ведення фермерського господарства гр. Міщенко Н.П..

Щодо передачі у власність земельної ділянки для ведення фермерського господарства гр. Міщенко Н.М..

Про надання дозволу гр. Коваленко Т.А.на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

Про надання дозволу гр. Коваленко Т.А.на розробку проекту землеустроющодовідведення земельноїділянкиу власність для ведення особистого селянського господарства.

Про затвердження старости Великозименівськогостаростинського округу

Пропогодження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки для ведення селянського (фермерського) господарства за кадастровим номером земельної ділянки : **********:**:***:****.

Протокол поіменного голосування

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь