A A A K K K
для людей із порушенням зору
ЗНАМ'ЯНСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА
Одеська область, Березівський район

IX сесія 17.06.2021 року

ПРОТОКОЛ ПОЗАЧЕРГОВОГО ЗАСІДАННЯ ІХ СЕСІЇ VІІІ СКЛИКАННЯ 

Про виконання сільського бюджету за 1 квартал 2021 року     

Про внесення змін до фінансової Програми розвитку підтримки комунальних закладів охорони здоров’я Знам’янської сільської ради на 2021-2023 роки

Про внесення змін та доповнень до Програми розвитку фізичної культури і спорту на території Знам’янської об’єднаної територіальної громади на 2021 – 2025 роки

«Про встановлення на території Знам’янської сільської ради ставок туристичного збору»

«Про внесення змін до Програми соціального захисту населення «Турбота» Знам’янської сільської ради Іванівського району Одеської області на 2021-2023 роки»

Про внесення змін до найменування Знам’янської сільської ради Іванівського району Одеської області

Про внесення змін до рішення за № 36/949 - VІІ від 15.07.2020 р. «Про внесення змін до рішення Знам’янської сільської ради №24/621-VІІ від 30.10.2019 року «Про внесення змін до рішення Знам’янської сільської ради №21/516-VІІ від 12.06.2019 року»».

Про внесення змін до рішення за № 36/949 - VІІ  від 15.07.2020 р. «Про внесення змін до рішення Знам’янської сільської ради №24/621-VІІ від 30.10.2019 року «Про внесення змін до рішення Знам’янської сільської ради №21/516-VІІ від 12.06.2019 року»».

Про затвердження кошторисної документації «Будівництво спортивного майданчика за адресою вул. Шкільна, 15 с. Знам’янка, Одеської області».

Про затвердження кошторисної документації «Капітальний ремонт електромереж вуличного освітлення від КТП-111 Одеська обл., Іванівський р-н, с. Знам’янка, провулок між вул. Молодіжна, вул. Маршала Малиновського».

Про затвердження кошторисної документації «Капітальний ремонт електромереж вуличного освітлення від КТП-207 Одеська обл., Іванівський р-н, с. Знам’янка, вул. Ген. Плієва».

Про затвердження кошторисної документації «Капітальний ремонт електромереж вуличного освітлення від КТП-436 Одеська обл., Іванівський р-н, с. Знам’янка, вул. Ген. Плієва».

Про безоплатну передачу майна Знам’янської сільської ради на баланс відділу освіти, культури, молоді та спорту Знам’янської сільської ради, та затвердження передавальних актів

Про надання згоди на безоплатне прийняття на баланс Знам’янської сільської ради комп’ютерного обладнання та комп’ютерних столів

Про затвердження розпоряджень сільського голови

Про затвердження та уточнення переліку вулиць села Новопетрівка Ширяївського району Одеської області.

Про затвердження технічної документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Філіп Д.Х..

Про надання дозволу гр. Гончар Т.П. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Коваленко І.М..

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Романовській Л.І..

Про надання згоди на поділ земельної ділянки та виготовлення технічної документації із землеустрою.

Про надання згоди на поділ земельної ділянки та виготовлення технічної документації із землеустрою.

Про внесення змін до рішення Знам’янської сільської ради за № 5/127-VІІІ від 05.02.2021 р. «Про надання дозволу гр. Тимченку О.О. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).».

Про внесення змін до рішення Знам’янської сільської ради за № 5/124-VІІІ від 05.02.2021 р. «Про надання дозволу гр. Палієнко К.О. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).»

Про внесення змін до рішення Знам’янської сільської ради за № 5/128-VІІІ від 05.02.2021 р. «Про надання дозволу гр. Косенко Ю.М. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).».

Про внесення змін до рішення Знам’янської сільської ради за № 5/126-VІІІ від 05.02.2021 р. «Про надання дозволу гр. Довжинському О.Б. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).».

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Качур О.В..

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Коваліву О.А..

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Кошелапу О.В..

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Кошелапу В.В..

Щодо передачі у власність земельної ділянки для ведення фермерського господарства гр. Чорбі С.А..

Щодо передачі у власність земельної ділянки для ведення фермерського господарства гр. Коваленко І.О..

Щодо передачі у власність земельної ділянки для ведення фермерського господарства гр. Чорба О.О..

Щодо передачі у власність земельної ділянки для ведення фермерського господарства гр. Коваленко О.О..

Щодо передачі у власність земельної ділянки для ведення фермерського господарства гр. Коваленко Л.К..

Про затвердження технічної документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Горшеніній Г.С..

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Горшеніній Г.С..

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Романюку Ф.І..

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Романюку Ф.І..

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Косенко І.О..

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Косенко І.О..

Про надання дозволу на розроблення технічної документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в оренду терміном на 5 (п’ять) років для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Бахнєва О.В..

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 5 (п’ять) років для ведення особистого селянського господарства гр. Бахнєвій О.В..

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки на умовах оренди гр. Барбу О.Л. за межами населеного пункту с.Новоєлизаветівка, терміном на 49 (сорок дев’ять) років для іншого сільськогосподарського призначення (обслуговування та експлуатації комплексу будівель та споруд №1).

Про надання дозволу гр. Ставнічук Т.О. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

Про відмову гр. Купчинської Л.В. від земельної ділянки.

Про надання дозволу гр. Вітченко М.П. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

Про надання дозволу гр. Бевзо М.М. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального гаражного будівництва.

Про відмову гр. Кічка С.П. від земельної ділянки

Про надання дозволу гр. Яхвак Г.С. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального гаражного будівництва у власність.

Про надання дозволу гр. Маркович О.Р. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

Про надання дозволу на розроблення технічної документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Козик Ф.Ф..

Про надання дозволу гр. Джуринській Г.В. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального гаражного будівництва.

Про надання дозволу гр. Джуринській Г.В. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

Про надання дозволу на розроблення технічної документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Панову І.В..

Про надання дозволу гр. Панову І.В.. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

Про надання дозволу на розроблення технічної документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Нуждяк В.О..

Про надання дозволу гр. Нуждяк В.О. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

Про надання дозволу на розроблення технічної документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в оренду терміном на 1 (один) рік для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Арабаджій А.С..

Про надання дозволу на розроблення технічної документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Стойчеву Г.М..

Про надання дозволу гр. Стойчеву Г.М. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

Про надання дозволу на розроблення технічної документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. Грабовій Н.А.

Про надання дозволу гр. Черненко В.Б. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

Про надання дозволу гр. Черненко О.В. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

Про надання дозволу гр. Мизинцю В.А. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

Про надання дозволу гр. Сладковському Р.П. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

Про надання дозволу гр. Чачуню І.М. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

Про надання дозволу гр. Дурдук Г.І. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

Про надання дозволу гр. Братченко О.Г. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

Про надання дозволу гр. Беці Н.В. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального гаражного будівництва.

Про надання дозволу гр. Величко С.І. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

Про надання дозволу гр. Желязкову С.В. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

Про надання дозволу гр. Даракову О.А. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

Про надання дозволу гр. Чачуню Р.І. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

Про надання дозволу гр. Желязкову І.В. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

Про надання дозволу гр. Крикун Є.С. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

Про надання дозволу гр. Чіботар Н.Г. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

Про надання дозволу гр. Пєйчевій Я.О. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

Про надання дозволу гр. Пєйчевій Я.О. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва.

Про надання дозволу гр. Пєйчевій Я.О. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального гаражного будівництва.

Про надання дозволу гр. Сагайдак С.В. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

Про надання дозволу гр. Стойчевій О.Г. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

Про надання дозволу гр. Джуринській Г.В. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

Про передачу земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Бахнєвій О.В..

Про передачу земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Конопельському В.В..

Щодо проведення інвентаризації земель комунальної власності

Протокол поіменного голосування

 

 

            

 УКРАЇНА

                        ЗНАМ'ЯНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

                           ІВАНІВСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ

   Про внесення змін до рішення за № 36/949 - VІІ  від 15.07.2020 р. «Про внесення змін до рішення Знам’янської сільської ради №24/621-VІІ від 30.10.2019 року «Про внесення змін до рішення Знам’янської сільської ради №21/516-VІІ від 12.06.2019 року»».

Відповідно до пункту 34 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до Податкового кодексу України, Земельного кодексу України, Закону України «Про оренду землі», на підставі технічних документацій про нормативну грошову оцінку земельних ділянок населених пунктів об’єднаної громади, Закону України «Про добровільне об'єднання територіальних громад», рішення Червонознам'янської сільської ради за  № 159-VІІ від 18 серпня 2016 р. «Про добровільне об'єднання територіальних громад», Законом України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою наповнення бюджету громади, Знам’янська сільська рада

 

ВИРІШИЛА:                                          

  1. Внести зміни в Додаток 1 рішення Знам’янської сільської ради за № 36/949 - VІІ  від 15.07.2020 р. «Про внесення змін до рішення Знам’янської сільської ради №24/621-VІІ від 30.10.2019 року «Про внесення змін до рішення Знам’янської сільської ради №21/516-VІІ від 12.06.2019 року»»  до Положення про податок на майно, в частині плати за землю на 2021 рік, а саме: «Ставки земельного податку1. Ставки встановлюються на 2021 рік та вводяться в дію з 01 січня 2021 року» читати як : «Ставки земельного податку1 . Ставки встановлюються безстроково та вводяться в дію з 01 січня 2022 року».
  2. Внести зміни в Додаток 3 рішення Знам’янської сільської ради за № 36/949 - VІІ  від 15.07.2020 р. «Про внесення змін до рішення Знам’янської сільської ради №24/621-VІІ від 30.10.2019 року «Про внесення змін до рішення Знам’янської сільської ради №21/516-VІІ від 12.06.2019 року»»  до Положення про податок на майно, в частині орендної плати за землю, а саме: «Ставки орендної плати за земельні ділянки. Ставки встановлюються на 2021 рік та вводяться в дію з 01 січня 2021 року» читати як : «Ставки орендної плати за земельні ділянки. Ставки встановлюються безстроково та вводяться в дію з 01 січня 2022 року».
  3. Контроль покласти на постійну комісію з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва.

 

 

Сільський голова                                                                          Валентина ТРИНЧА

17 червня 2021 року 

 №9/210-VІІІ

 

  Додаток 1

                     до Положення про податок на майно, в      

                     частині плати за землю на 2022 рік

СТАВКИ
земельного податку1

Ставки встановлюються безстроково та вводяться в дію з 01 січня 2022 року.

Адміністративно-територіальні одиниці або населені пункти, або території об’єднаних територіальних громад, на які поширюється дія рішення ради:

 

Код області

Код району

Код
згідно з КОАТУУ

Найменування адміністративно-територіальної одиниці або населеного пункту, або території об’єднаної територіальної громади

15

09 

5121884200

Знам’янської сільської ради Іванівського району Одеської області

 

Вид цільового призначення земель2

Ставки податку3
(відсотків нормативної грошової оцінки)

за земельні ділянки, нормативну грошову оцінку яких проведено (незалежно від місцезнаходження)

за земельні ділянки за межами населених пунктів, нормативну грошову оцінку яких              не проведено

код2

найменування2

для юридичних осіб

для фізичних осіб

для юридичних осіб

для фізичних осіб

01

Землі сільськогосподарського призначення

01.01

Для ведення товарного сільськогосподарського виробництва4

0,75

0,75

0,55

0,55

01.02

Для ведення фермерського господарства4

0,75

0,75

0,55

0,55

01.03

Для ведення особистого селянського господарства4

0,75

0,75

0,35

0,35

01.04

Для ведення підсобного сільського господарства4

0,75

0,75

0,35

0,35

01.05

Для індивідуального садівництва4

0,35

0,35

0,35

0,35

01.06

Для колективного садівництва4

0,35

0,35

0,35

0,35

01.07

Для городництва4

0,75

0,75

0,35

0,35

01.08

Для сінокосіння і випасання худоби4

1,5

1,5

0,55

0,55

01.09

Для дослідних і навчальних цілей

0,75

0,75

0,35

0,35

01.10

Для пропаганди передового досвіду ведення сільського господарства

0,75

0,75

0,35

0,35

01.11

Для надання послуг у сільському господарстві

0,35

0,35

0,35

0,35

01.12

Для розміщення інфраструктури оптових ринків сільськогосподарської продукції

0,35

0,35

0,35

0,35

01.13

Для іншого сільськогосподарського призначення

0,35

0,35

0,35

0,35

01.14

Для цілей підрозділів 01.01-01.13 та для збереження та використання земель природно-заповідного фонду

0,35

0,35

0,35

0,35

02

Землі житлової забудови

02.01

Для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)4

0,04

0,04

0,04

0,04

02.02

Для колективного житлового будівництва4

0,04

0,04

0,04

0,04

02.03

Для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку

0,04

0,04

0,04

0,04

02.04

Для будівництва і обслуговування будівель тимчасового проживання

0,04

0,04

0,04

0,04

02.05

Для будівництва індивідуальних гаражів

0,04

0,04

0,04

0,04

02.06

Для колективного гаражного будівництва

0,04

0,04

0,04

0,04

02.07

Для іншої житлової забудови 

0,04

0,04

0,04

0,04

02.08

Для цілей підрозділів 02.01-02.07 та для збереження та використання земель природно-заповідного фонду

0,04

0,04

0,04

0,04

03

Землі громадської забудови

03.01

Для будівництва та обслуговування будівель органів державної влади та місцевого самоврядування4

2,0

2,0

2,0

2,0

03.02

Для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти4

2,0

2,0

2,0

2,0

03.03

Для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоров’я та соціальної допомоги4

2,0

2,0

2,0

2,0

03.04

Для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій4

2,0

2,0

2,0

2,0

03.05

Для будівництва та обслуговування будівель закладів культурно-просвітницького обслуговування4

2,0

2,0

2,0

2,0

03.06

Для будівництва та обслуговування будівель екстериторіальних організацій та органів4

2,0

2,0

2,0

2,0

03.07

Для будівництва та обслуговування будівель торгівлі

2,0

2,0

2,0

2,0

03.08

Для будівництва та обслуговування об’єктів туристичної інфраструктури та закладів громадського харчування

2,0

2,0

2,0

2,0

03.09

Для будівництва та обслуговування будівель кредитно-фінансових установ

2,0

2,0

2,0

2,0

03.10

Для будівництва та обслуговування будівель ринкової інфраструктури

2,0

2,0

2,0

2,0

03.11

Для будівництва та обслуговування будівель і споруд закладів науки

2,0

2,0

2,0

2,0

03.12

Для будівництва та обслуговування будівель закладів комунального обслуговування

2,0

2,0

2,0

2,0

03.13

Для будівництва та обслуговування будівель закладів побутового обслуговування 

2,0

2,0

2,0

2,0

03.14

Для розміщення та постійної діяльності органів ДСНС4

2,0

2,0

2,0

2,0

03.15

Для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови 

2,0

2,0

2,0

2,0

03.16

Для цілей підрозділів 03.01-03.15 та для збереження та використання земель природно-заповідного фонду

2,0

2,0

2,0

2,0

04

Землі природно-заповідного фонду

04.01

Для збереження та використання біосферних заповідників

0,1

0,1

1,0

1,0

04.02

Для збереження та використання природних заповідників4

0,1

0,1

1,0

1,0

04.03

Для збереження та використання національних природних парків4

0,1

0,1

1,0

1,0

04.04

Для збереження та використання ботанічних садів4

0,1

0,1

1,0

1,0

04.05

Для збереження та використання зоологічних парків

0,1

0,1

1,0

1,0

04.06

Для збереження та використання дендрологічних парків

0,1

0,1

1,0

1,0

04.07

Для збереження та використання парків - пам’яток садово-паркового мистецтва

0,1

0,1

1,0

1,0

04.08

Для збереження та використання заказників

0,1

0,1

1,0

1,0

04.09

Для збереження та використання заповідних урочищ

0,1

0,1

1,0

1,0

04.10

Для збереження та використання пам’яток природи

0,1

0,1

1,0

1,0

04.11

Для збереження та використання регіональних ландшафтних парків

0,1

0,1

1,0

1,0

05

Землі іншого природоохоронного призначення

06

Землі оздоровчого призначення (землі, що мають природні лікувальні властивості, які використовуються або можуть використовуватися
для профілактики захворювань і лікування людей)

06.01

Для будівництва і обслуговування санаторно-оздоровчих закладів4

1,5

1,5

1,5

1,5

06.02

Для розробки родовищ природних лікувальних ресурсів

1,5

1,5

1,5

1,5

06.03

Для інших оздоровчих цілей

1,5

1,5

1,5

1,5

06.04

Для цілей підрозділів 06.01-06.03 та для збереження та використання земель природно-заповідного фонду

1,5

1,5

1,5

1,5

07

Землі рекреаційного призначення

07.01

Для будівництва та обслуговування об’єктів рекреаційного призначення4

1,5

1,5

1,5

1,5

07.02

Для будівництва та обслуговування об’єктів фізичної культури і спорту4

1,5

1,5

1,5

1,5

07.03

Для індивідуального дачного будівництва

0,03

0,03

0,03

0,03

07.04

Для колективного дачного будівництва 

0,03

0,03

0,03

0,03

07.05

Для цілей підрозділів 07.01-07.04 та для збереження та використання земель природно-заповідного фонду

0,03

0,03

0,03

0,03

08

Землі історико-культурного призначення

08.01

Для забезпечення охорони об’єктів культурної спадщини 

1,0

1,0

1,0

1,0

08.02

Для розміщення та обслуговування музейних закладів

1,0

1,0

1,0

1,0

08.03

Для іншого історико-культурного призначення

1,0

1,0

1,0

1,0

08.04

Для цілей підрозділів 08.01-08.03 та для збереження та використання земель природно-заповідного фонду

1,0

1,0

1,0

1,0

09

Землі лісогосподарського призначення

09.01

Для ведення лісового господарства і пов’язаних з ним послуг 

0,1

0,1

0,1

0,1

09.02

Для іншого лісогосподарського призначення

0,1

0,1

0,1

0,1

09.03

Для цілей підрозділів 09.01-09.02 та для збереження та використання земель природно-заповідного фонду

0,1

0,1

0,1

0,1

10

Землі водного фонду

10.01

Для експлуатації та догляду за водними об’єктами

0,1

0,1

1,0

1,0

10.02

Для облаштування та догляду за прибережними захисними смугами

0,1

0,1

1,0

1,0

10.03

Для експлуатації та догляду за смугами відведення

0,1

0,1

1,0

1,0

10.04

Для експлуатації та догляду за гідротехнічними, іншими водогосподарськими спорудами і каналами

0,1

0,1

1,0

1,0

10.05

Для догляду за береговими смугами водних шляхів

0,1

0,1

1,0

1,0

10.06

Для сінокосіння

0,1

0,1

1,0

1,0

10.07

Для рибогосподарських потреб

0,1

0,1

1,0

1,0

10.08

Для культурно-оздоровчих потреб, рекреаційних, спортивних і туристичних цілей

0,1

0,1

1,0

1,0

10.09

Для проведення науково-дослідних робіт

0,1

0,1

1,0

1,0

10.10

Для будівництва та експлуатації гідротехнічних, гідрометричних та лінійних споруд

0,1

0,1

1,0

1,0

10.11

Для будівництва та експлуатації санаторіїв та інших лікувально-оздоровчих закладів у межах прибережних захисних смуг морів, морських заток і лиманів

0,1

0,1

1,0

1,0

10.12

Для цілей підрозділів 10.01-10.11 та для збереження та використання земель природно-заповідного фонду

0,1

0,1

1,0

1,0

11

Землі промисловості

11.01

Для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємствами, що пов’язані з користуванням надрами 

6

3

6

3

11.02

Для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості

6

3

6

3

11.03

Для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд будівельних організацій та підприємств

6

3

6

3

11.04

Для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури (виробництва та розподілення газу, постачання пари та гарячої води, збирання, очищення та розподілення води)

6

3

6

3

11.05

Для цілей підрозділів 11.01-11.04 та для збереження та використання земель природно-заповідного фонду

6

3

6

3

12

Землі транспорту

12.01

Для розміщення та експлуатації будівель і споруд залізничного транспорту

1,0

1,0

1,0

1,0

12.02

Для розміщення та експлуатації будівель і споруд морського транспорту 

1,0

1,0

1,0

1,0

12.03

Для розміщення та експлуатації будівель і споруд річкового транспорту 

1,0

1,0

1,0

1,0

12.04

Для розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства4

1,0

1,0

1,0

1,0

12.05

Для розміщення та експлуатації будівель і споруд авіаційного транспорту

1,0

1,0

1,0

1,0

12.06

Для розміщення та експлуатації об’єктів трубопровідного транспорту

1,0

1,0

1,0

1,0

12.07

Для розміщення та експлуатації будівель і споруд міського електротранспорту

1,0

1,0

1,0

1,0

12.08

Для розміщення та експлуатації будівель і споруд додаткових транспортних послуг та допоміжних операцій

1,0

1,0

1,0

1,0

12.09

Для розміщення та експлуатації будівель і споруд іншого наземного транспорту

1,0

1,0

1,0

1,0

12.10

Для цілей підрозділів 12.01-12.09 та для збереження та використання земель природно-заповідного фонду

1,0

1,0

1,0

1,0

13

Землі зв’язку

13.01

Для розміщення та експлуатації об’єктів і споруд телекомунікацій

1,0

1,0

1,0

1,0

13.02

Для розміщення та експлуатації будівель та споруд об’єктів поштового зв’язку

1,0

1,0

1,0

1,0

13.03

Для розміщення та експлуатації інших технічних засобів зв’язку

1,0

1,0

1,0

1,0

13.04

Для цілей підрозділів 13.01-13.03, 13.05 та для збереження та використання земель природно-заповідного фонду

1,0

1,0

1,0

1,0

14

Землі енергетики

14.01

Для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій 

1,5

1,5

1,5

1,5

14.02

Для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії

1,5

1,5

1,5

1,5

14.03

Для цілей підрозділів 14.01-14.02 та для збереження та використання земель природно-заповідного фонду

1,5

1,5

1,5

1,5

15

Землі оборони

15.01

Для розміщення та постійної діяльності Збройних Сил4

1,0

1,0

1,0

1,0

15.02

Для розміщення та постійної діяльності військових частин (підрозділів) Національної гвардії4

1,0

1,0

1,0

1,0

15.03

Для розміщення та постійної діяльності Держприкордонслужби4

1,0

1,0

1,0

1,0

15.04

Для розміщення та постійної діяльності СБУ4

1,0

1,0

1,0

1,0

15.05

Для розміщення та постійної діяльності Держспецтрансслужби4

1,0

1,0

1,0

1,0

15.06

Для розміщення та постійної діяльності Служби зовнішньої розвідки4

1,0

1,0

1,0

1,0

15.07

Для розміщення та постійної діяльності інших, утворених відповідно до законів, військових формувань4

1,0

1,0

1,0

1,0

15.08

Для цілей підрозділів 15.01-15.07 та для збереження та використання земель природно-заповідного фонду

1,0

1,0

1,0

1,0

16

Землі запасу

17

Землі резервного фонду *

1

1

1

1

18

Землі загального користування4

1

1

1

1

19

Для цілей підрозділів 16-18 та для збереження та використання земель природно-заповідного фонду

1

1

1

1

1 У разі встановлення ставок податку, відмінних на територіях різних населених пунктів адміністративно-територіальної одиниці, за кожним населеним пунктом ставки затверджуються  окремими додатками.

2 Вид цільового призначення земель зазначається згідно з Класифікацією видів цільового призначення земель, затвердженою наказом Держкомзему від 23 липня 2010 р. № 548.

3 Ставки податку встановлюються з урахуванням норм підпункту 12.3.7 пункту 12.3 статті 12, пункту 30.2 статті 30, статей 274 і 277 Податкового кодексу України і зазначаються десятковим дробом з трьома (у разі потреби чотирма) десятковими знаками після коми.

4 Земельні ділянки, що класифікуються за кодами цього підрозділу, звільняються/можуть звільнятися повністю або частково від оподаткування земельним податком відповідно до норм статей 281-283 Податкового кодексу України.

* Відповідно до визначеної категорії земель

                                                                                                                                       

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   Додаток 2

                    до Положення про податок на майно, в      

                                                                                                                        частині плати за землю

 

ПЕРЕЛІК
пільг для фізичних та юридичних осіб, наданих
відповідно до пункту 284.1 статті 284 Податкового
кодексу України, із сплати земельного податку1

          Пільги встановлюються безстроково та вводяться в дію з 01 січня 2021 року.  

Адміністративно-територіальні одиниці або населені пункти, або території об’єднаних територіальних громад, на які поширюється дія рішення ради:

Код області

Код району

Код згідно з КОАТУУ

Найменування адміністративно-територіальної одиниці
або населеного пункту, або території об’єднаної територіальної громади

15

09

5123910100

Знам’янської сільської ради Іванівського району Одеської області

 

Група платників, категорія/цільове призначення
земельних ділянок

Розмір пільги
(відсотків суми податкового зобов’язання за рік)

Фізичні та юридичні особи, визначені статтями 281, 282, 283 Податкового кодексу України

100 %

Органи державної влади та органи місцевого самоврядування, органи прокуратури, заклади, установи та організації, військові формування, утворені  відповідно до законів України, Збройні сили України, які повністю утримуються за рахунок коштів державного або місцевих бюджетів

100 %

Міські підприємства житлово-комунального господарства, крім площ будівель (споруд) або їхніх частин, що надаються в оренду або належать на праві власності іншим суб’єктам

100 %

Створені відповідно до закону благодійні організації, діяльність яких не передбачає одержання прибутків      

100 %

________

1 Пільги визначаються з урахуванням норм підпункту 12.3.7 пункту 12.3 статті 12, пункту 30.2 статті 30, статей 281 і 282 Податкового кодексу України. У разі встановлення пільг, відмінних на територіях різних населених пунктів адміністративно-територіальної одиниці, за кожним населеним пунктом пільги затверджуються окремо.

 

 

 

 

                                                                                         Додаток 3

до Положення про податок на майно,         в частині орендної плати за землю

 

                                                                                                      

СТАВКИ
орендної плати за земельні ділянки

Ставки встановлюються безстроково та вводяться в дію з 01 січня 2022 року

Адміністративно-територіальні одиниці або населені пункти, або території об’єднаних територіальних громад, на які поширюється дія рішення ради:

 

Код області

Код району

Код
згідно з КОАТУУ

Найменування адміністративно-територіальної одиниці або населеного пункту, або території об’єднаної територіальної громади

15

20

5123910100

Знам’янської сільської ради Іванівського району Одеської області

 

Вид цільового призначення земель

Ставки орендної плати (відсотків нормативної грошової оцінки)

за земельні ділянки                  в межах     населеного пункту

за земельні ділянки                   за межами   населених пунктів,

код2

найменування

для юридичних осіб

для   фізичних   осіб

для юридичних осіб

для     фізичних     осіб

01

Землі сільськогосподарського призначення

01.01

Для ведення товарного сільськогосподарського виробництва4

8

7

8

7

01.02

Для ведення фермерського господарства4

8

7

8

7

01.03

Для ведення особистого селянського господарства4

6

6

6

6

01.04

Для ведення підсобного сільського господарства4

6

6

6

6

01.05

Для індивідуального садівництва4

6

6

6

6

501.06

Для колективного садівництва4

6

6

6

6

01.07

Для городництва4

6

6

6

6

01.08

Для сінокосіння і випасання худоби4

6

6

6

6

01.09

Для дослідних і навчальних цілей

6

6

6

6

01.10

Для пропаганди передового досвіду ведення сільського господарства

6

6

6

6

01.11

Для надання послуг у сільському господарстві

6

6

6

6

01.12

Для розміщення інфраструктури оптових ринків сільськогосподарської продукції    

6

6

6

6

01.13

Для іншого сільськогосподарського призначення

7

7

7

7

01.14

Для цілей підрозділів 01.01-01.13 та для збереження та використання земель природно-заповідного фонду

6

6

6

6

02

Землі житлової забудови

02.01

Для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)4

4

0,04

4

0,04

02.02

Для колективного житлового будівництва4

4

0,04

4

0,04

02.03

Для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку

4

0,04

4

0,04

02.04

Для будівництва і обслуговування будівель тимчасового проживання

4

0,04

4

0,04

02.05

Для будівництва індивідуальних гаражів

4

0,04

4

0,04

02.06

Для колективного гаражного будівництва

4

0,04

4

0,04

02.07

Для іншої житлової забудови 

4

0,04

4

0,04

02.08

Для цілей підрозділів 02.01-02.07 та для збереження та використання земель природно-заповідного фонду

4

0,04

4

0,04

03

Землі громадської забудови

03.01

Для будівництва та обслуговування будівель органів державної влади та місцевого самоврядування4

3

3

3

3

03.02

Для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти4

3

3

3

3

03.03

Для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоров’я та соціальної допомоги4

3

3

3

3

03.04

Для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій4

3

3

3

3

03.05

Для будівництва та обслуговування будівель закладів культурно-просвітницького обслуговування4

3

3

3

3

03.06

Для будівництва та обслуговування будівель екстериторіальних організацій та органів4

3

3

3

3

03.07

Для будівництва та обслуговування будівель торгівлі

6

6

6

6

 

Для обслуговування будівель АЗС

11

11

11

11

03.08

Для будівництва та обслуговування об’єктів туристичної інфраструктури та закладів громадського харчування

3

3

3

3

03.09

Для будівництва та обслуговування будівель кредитно-фінансових установ

4

4

4

4

03.10

Для будівництва та обслуговування будівель ринкової інфраструктури

4

4

4

4

03.11

Для будівництва та обслуговування будівель і споруд закладів науки

3

3

3

3

03.12

Для будівництва та обслуговування будівель закладів комунального обслуговування

3

3

3

3

03.13

Для будівництва та обслуговування будівель закладів побутового обслуговування 

3

3

3

3

03.14

Для розміщення та постійної діяльності органів ДСНС4

3

3

3

3

03.15

Для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови 

4

4

4

4

03.16

Для цілей підрозділів 03.01-03.15 та для збереження та використання земель природно-заповідного фонду

3

3

3

3

04

Землі природно-заповідного фонду

04.01

Для збереження та використання біосферних заповідників

3

3

3

3

04.02

Для збереження та використання природних заповідників4

3

3

3

3

04.03

Для збереження та використання національних природних парків4

3

3

3

3

04.04

Для збереження та використання ботанічних садів4

3

3

3

3

04.05

Для збереження та використання зоологічних парків

3

3

3

3

04.06

Для збереження та використання дендрологічних парків

3

3

3

3

04.07

Для збереження та використання парків - пам’яток садово-паркового мистецтва

3

3

3

3

04.08

Для збереження та використання заказників

3

3

3

3

04.09

Для збереження та використання заповідних урочищ

3

3

3

3

04.10

Для збереження та використання пам’яток природи

3

3

3

3

04.11

Для збереження та використання регіональних ландшафтних парків

3

3

3

3

05

Землі іншого природоохоронного призначення

06

Землі оздоровчого призначення (землі, що мають природні лікувальні властивості, які використовуються або можуть використовуватися
для профілактики захворювань і лікування людей)

06.01

Для будівництва і обслуговування санаторно-оздоровчих закладів4

3

3

3

3

06.02

Для розробки родовищ природних лікувальних ресурсів

3

3

3

 3

06.03

Для інших оздоровчих цілей

3

3

3

3

06.04

Для цілей підрозділів 06.01-06.03 та для збереження та використання земель природно-заповідного фонду

3

3

3

3

07

Землі рекреаційного призначення

07.01

Для будівництва та обслуговування об’єктів рекреаційного призначення4

3

3

3

3

07.02

Для будівництва та обслуговування об’єктів фізичної культури і спорту4

3

3

3

3

07.03

Для індивідуального дачного будівництва

3

3

3

3

07.04

Для колективного дачного будівництва 

3

3

3

3

07.05

Для цілей підрозділів 07.01-07.04 та для збереження та використання земель природно-заповідного фонду

3

3

3

3

08

Землі історико-культурного призначення

08.01

Для забезпечення охорони об’єктів культурної спадщини 

3

3

3

3

08.02

Для розміщення та обслуговування музейних закладів

3

3

3

3

08.03

Для іншого історико-культурного призначення

3

3

3

3

08.04

Для цілей підрозділів 08.01-08.03 та для збереження та використання земель природно-заповідного фонду

3

3

3

3

09

Землі лісогосподарського призначення

09.01

Для ведення лісового господарства і пов’язаних з ним послуг 

3

3

3

3

09.02

Для іншого лісогосподарського призначення

3

3

3

3

09.03

Для цілей підрозділів 09.01-09.02 та для збереження та використання земель природно-заповідного фонду

3

3

3

3

10

Землі водного фонду

10.01

Для експлуатації та догляду за водними об’єктами

4

3

4

3

10.02

Для облаштування та догляду за прибережними захисними смугами

4

3

4

3

10.03

Для експлуатації та догляду за смугами відведення

4

3

4

3

10.04

Для експлуатації та догляду за гідротехнічними, іншими водогосподарськими спорудами і каналами

4

3

4

3

10.05

Для догляду за береговими смугами водних шляхів

4

3

4

3

10.06

Для сінокосіння

4

3

4

3

10.07

Для рибогосподарських потреб

4

3

4

3

10.08

Для культурно-оздоровчих потреб, рекреаційних, спортивних і туристичних цілей

4

3

4

3

10.09

Для проведення науково-дослідних робіт

4

3

4

3

10.10

Для будівництва та експлуатації гідротехнічних, гідрометричних та лінійних споруд

4

3

4

3

10.11

Для будівництва та експлуатації санаторіїв та інших лікувально-оздоровчих закладів у межах прибережних захисних смуг морів, морських заток і лиманів

4

3

4

3

10.12

Для цілей підрозділів 10.01-10.11 та для збереження та використання земель природно-заповідного фонду

4

3

4

3

11

Землі промисловості

11.01

Для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємствами, що пов’язані з користуванням надрами 

6

3

6

3

11.02

Для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості

6

3

6

3

11.03

Для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд будівельних організацій та підприємств

6

3

6

3

11.04

Для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури (виробництва та розподілення газу, постачання пари та гарячої води, збирання, очищення та розподілення води)

6

3

6

3

11.05

Для цілей підрозділів 11.01-11.04 та для збереження та використання земель природно-заповідного фонду

6

3

6

3

12

Землі транспорту

 

12.01

Для розміщення та експлуатації будівель і споруд залізничного транспорту

7

4

7

4

12.02

Для розміщення та експлуатації будівель і споруд морського транспорту 

7

4

7

4

12.03

Для розміщення та експлуатації будівель і споруд річкового транспорту 

7

4

7

4

12.04

Для розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства4

7

4

7

4

12.05

Для розміщення та експлуатації будівель і споруд авіаційного транспорту

7

4

7

4

12.06

Для розміщення та експлуатації об’єктів трубопровідного транспорту

12

12

12

12

12.07

Для розміщення та експлуатації будівель і споруд міського електротранспорту

7

4

7

4

12.08

Для розміщення та експлуатації будівель і споруд додаткових транспортних послуг та допоміжних операцій

10

10

10

10

12.09

Для розміщення та експлуатації будівель і споруд іншого наземного транспорту

10

10

10

10

12.10

Для цілей підрозділів 12.01-12.09 та для збереження та використання земель природно-заповідного фонду

12

12

12

12

13

Землі зв’язку

13.01

Для розміщення та експлуатації об’єктів і споруд телекомунікацій

12

6

12

6

13.02

Для розміщення та експлуатації будівель та споруд об’єктів поштового зв’язку

7

7

7

7

13.03

Для розміщення та експлуатації інших технічних засобів зв’язку

12

6

12

6

13.04

Для цілей підрозділів 13.01-13.03, 13.05 та для збереження та використання земель природно-заповідного фонду

12

6

12

6

14

Землі енергетики

14.01

Для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій 

3

3

3

3

14.02

Для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії

5

5

5

5

14.03

Для цілей підрозділів 14.01-14.02 та для збереження та використання земель природно-заповідного фонду

5

5

5

5

15

Землі оборони

15.01

Для розміщення та постійної діяльності Збройних Сил4

5

5

5

5

15.02

Для розміщення та постійної діяльності військових частин (підрозділів) Національної гвардії4

5

5

5

5

15.03

Для розміщення та постійної діяльності Держприкордонслужби4

5

5

5

5

15.04

Для розміщення та постійної діяльності СБУ4

5

5

5

5

15.05

Для розміщення та постійної діяльності Держспецтрансслужби4

5

5

5

5

15.06

Для розміщення та постійної діяльності Служби зовнішньої розвідки4

5

5

5

5

15.07

Для розміщення та постійної діяльності інших, утворених відповідно до законів, військових формувань4

5

5

5

5

15.08

Для цілей підрозділів 15.01-15.07 та для збереження та використання земель природно-заповідного фонду

5

5

5

5

                 

 

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь