ЗНАМ'ЯНСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА
Одеська область, Березівський район

ХХІV сесія 30.10.2019 року

ПРОТОКОЛ ПЛЕНАРНОГО ЗАСІДАННЯ ХХІV СЕСІЇ  VІІ СКЛИКАННЯ 30 жовтня 2019 року

Про внесення змін до рішення Знам’янської сільської ради № 21/516-VII від 12.06.2019 року

Про внесення змін до рішення Знам'янської сільської ради № 21/516-УІІ від 12.06.2019 року"

Про затвердження структури, загальної чисельності та штатних розписів апарату виконавчого комітету та благоустрою Знам’янської сільської ради

Про внесення змін до рішення Знам’янської сільської ради від 18.02.2019 року № 17/401-VІІ «Про проведення конкурсу «Жінка року – 2019»

Про затвердження програми інформатизації Знам’янської сільської ради на 2019-2021 роки

Про прогнозовану потребу в фахівцях з вищою освітою медичних та педагогічних спеціальностей

Про зміну найменування Радісненської дитячої музичної школи Знам’янської сільської ради та затвердження Статуту КУ «Радісненська мистецька школа» Знам’янської сільської ради Іванівського району Одеської області

Про затвердження розпоряджень сільського голови виданих в межсесійний період

Про надання частини щорічної основної відпустки Дуді С.М.

Про внесення змін до рішення сесії № 4/72-VІІ від 23.02.2018 року «Про утворення адміністративної комісії при виконкомі Знам’янської сільської ради та затвердження положення про адміністративну комісію»

Про внесення змін до рішення №1/8 від 10 листопада 2017 року «Про утворення виконавчого комітету ради, визначення його чисельності та затвердження персонального складу»

Про внесення змін до рішення Знам’янської сільської ради № 21/537-VII від 12.06.2019 року «Про затвердження ставок за водопостачання на території с. Знам’янка Знам’янської сільської ради»

Про затвердження технічної документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у спільну часткову власність в рівних частках кожному для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Павелку М.Г. та Червоногрицькій М.В.

Про затвердження технічної документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Косіній Н.Ю.

Про затвердження технічної документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Казанджію Л.В.

Про затвердження технічної документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Іванюку М.С.

Про надання дозволу на розроблення технічної документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в оренду терміном на 1 (один) рік гр. Ткаченко І.В.

Про затвердження технічної документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Бойчуку Б.Р.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Бойчуку Б.Р.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. Буйвол В.І.

Про погодження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки для ведення селянського (фермерського) господарства за кадастровим номером земельної ділянки

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Плєхановій Г.С.

Про затвердження технічної документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Шевців В.В.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Cкорик Т.С.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Cкорик Т.С.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Cіренькій К.О.

Про внесення змін до рішення Х сесії ХХІІ скликання Червонознам’янської сільської ради від 04.09.1997 року «Про безкоштовну передачу в приватну власність гр. Ільків Степану Михайловичу наданої в постійне користування земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель».

Про укладання договору оренди землі між Знам’янською сільською радою та ФГ «Адапт» у довгострокову оренду терміном на 49 (сорок дев’ять) років для ведення фермерського господарства.

Про надання дозволу гр. Мачиті В.Ф. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

Про надання дозволу гр. Калюжній В.С. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

Про надання дозволу гр. Ковальчуку Ю.І. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

Про надання дозволу гр. Шевченко О.С. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

Про надання дозволу гр. Мелешко Т.М. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

Про надання дозволу гр. Ковальчуку Д.Ю. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

Про надання дозволу гр. Стаднік Т.Т. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Артеменку І.В.

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності

Про надання дозволу на розроблення технічної документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. Дерипаско Н.В.

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на умовах оренди гр. Капралю Й.І. в межах населеного пункту с. Знам’янка, терміном на 49 (сорок дев’ять) років для обслуговування та експлуатації будівлі млин.

Про надання дозволу гр. Криянівській О.Г. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

Про надання дозволу гр. Полтарецька Л.В. на розробку проекту землеустроющодовідведення земельноїділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

Про надання дозволу гр. Ісаєвій Т.Г. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

Про надання дозволу гр. Ісаєвій Т.Г.на розробку проекту землеустроющодовідведення земельноїділянкиу власність для ведення особистого селянського господарства.

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на умовах оренди гр. Скоцику В.С. в межах населеного пункту с. Цибулівка, терміном на 5 (п’ять) років для обслуговування та експлуатації складських приміщень.

Про надання дозволу на розроблення технічної документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в оренду терміном на 49 (сорок дев’ять) рік гр. Пиляк В.І.

Про першочергове право на оформлення земельної ділянки для будівництва індивідуального гаражу

Про першочергове право на оформлення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства

Про першочергове право на оформлення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка)

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на умовах оренди гр. Теребус Л.А. за межами населеного пункту с. Воробіївка, терміном на 49 (сорок дев’ять) років з правом викупу для обслуговування та експлуатації ангара.

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на умовах оренди гр. Теребус Л.А. за межами населеного пункту с. Воробіївка, терміном на 49 (сорок дев’ять) років з правом викупу для обслуговування та експлуатації гаражу.

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на умовах оренди гр. Теребус Л.А. за межами населеного пункту с. Воробіївка, терміном на 49 (сорок дев’ять) років з правом викупу для обслуговування та експлуатації автотракторної заправки.

Про першочергове право на оформлення земельної ділянки для індивідуального дачного будівництва

Про дострокове розірвання договору оренди землі між Знам’янською сільською радою та ТДВ «Чорноморгідробуд»

Про проведення нормативно грошової оцінки земель смт Радісне

Про надання дозволу гр. Хурамшину М.О. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

Про надання дозволу гр. Панчешенко М.М. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

Про надання дозволу гр. Будяк М.П. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

Поiменне голосування

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь