ХІІ сесія VІІ скликання 21.11.2018 року

ПРОТОКОЛ ПЛЕНАРНОГО ЗАСІДАННЯ ХІІ СЕСІЇ  VІІ СКЛИКАННЯ

Про виконання сільського бюджету за 9 місяців 2018 року

Про внесення змін та доповнень до рішення сесії сільської ради від 21 грудня 2017 року №3/16-VІІ “Про місцевий бюджет сільської ради на 2018 рік ”

Про затвердження фінансової Програми розвитку підтримки комунальних закладів охорони здоров’я Знам’янської сільської ради на 2018-2020 роки

Про затвердження Програми «Свято кожній дитині»

Про затвердження Програми забезпечення подарунками до новорічних свят  дітей  закладів освіти Знам’янської сільської ради на 2018 - 2020 роки

Про розробку Концепції індустріального парку «Знам’янський»

Про розробку Генерального плану смт Радісне

Про передачу у комунальну власність Знам’янської сільської ради закладів освіти, які розташовані на території Знам’янської сільської ради та перебувють у спільній власності територіальних громад сіл і селищ Ширяївського районів

Про затвердження розпоряджень сільського голови  виданих в межсесійний період

Цільова програма забезпечення придбання нагородних матеріалів та вітальної продукції на 2019 рік

Щодо втраті чинності рішення Знам’янської сільської ради від 10.04.2018 р. за № 5/127-VІІ «Про затвердження детального плану території південної частини с.Знам’янка».

«Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки сільськогосподарського призначення кадастровий номер: 5121680300:01:002:0497».

«Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки сільськогосподарського призначення кадастровий номер: 5121680300:01:002:0570».

«Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки сільськогосподарського призначення кадастровий номер: 5121680300:01:002:0571».

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для ведення  особистого селянського господарства гр. Чернову Д.Ю.

Про відмову гр. Конопельської Т.О. від земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Про надання дозволу гр. Плєхановій Г.С. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку.

Про надання дозволу гр. Скрипник М.Л. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку.

Про розгляд заяви гр. Червоногрицької  Н.В. щодо виділення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.

Про розгляд заяви гр. Червоногрицького В.М. щодо виділення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.

Про розгляд заяви гр. Черноморченка А.А. щодо виділення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.

Про першочергове право на оформлення земельних ділянок для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) гр. Тимрякову Т.О.

Про надання дозволу гр. Циганову Ф.І. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

Про надання дозволу гр. Кірінко А.М. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

Про надання дозволу гр. Ковалів Р.М. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

Про розгляд заяви гр. Недоснованої Н.І. щодо виділення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку

Про погодження надання Головним управлінням Держгеокадастру в Одеській області земельної ділянки сільськогосподарського призначення гр. Недоснованій Н.І.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Доніну М.В.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Доніну М.В.

Про затвердження технічної документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Кесову С.М.

Про надання дозволу гр. Васильчук В.П. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

Про надання дозволу гр. Васильчук В.П. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

Про надання дозволу гр. Конопельській О.В. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

Про надання дозволу гр. Конопельській О.В. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

Про затвердження технічної документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку гр. Кесову С.М.

Про затвердження технічної документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в оренду для будівництва і обслуговування житлового будинку гр. Кесову С.М.

Протокол поіменного голосування