XІIІ сесія 11.11.2021 року

ПРОТОКОЛ ПОЗАЧЕРГОВОГО ЗАСІДАННЯ ХІІІ СЕСІЇ VІІІ СКЛИКАННЯ

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Марічаку В.В..

Про затвердження технічної документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Кальній О.В..

Щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки для ведення фермерського господарства за кадастровим номером земельної ділянки : **********:**:***:****.

Щодо передачі у власність земельної ділянки для ведення фермерського господарства гр. Бабаджанян Л.П..

Щодо передачі у власність земельної ділянки для ведення фермерського господарства гр. Фіксу О.О..

Щодо передачі у власність земельної ділянки для ведення фермерського господарства гр. Лахману С.Й..

Щодо передачі у власність земельної ділянки для ведення фермерського господарства гр. Янчуку С.М..

Щодо передачі у власність земельної ділянки для ведення фермерського господарства гр. Янчук Л.П..

Щодо передачі у власність земельної ділянки для ведення фермерського господарства гр. Янчук А.С..

Щодо передачі у власність земельної ділянки для ведення фермерського господарства гр. Янчуку М.С..

Щодо передачі у власність земельної ділянки для ведення фермерського господарства гр. Янчук Н.А..

Щодо передачі у власність земельної ділянки для ведення фермерського господарства гр. Фабрицій М.В.

Щодо передачі у власність земельної ділянки для ведення фермерського господарства гр. Іскрицькому М.П..

Щодо передачі у власність земельної ділянки для ведення фермерського господарства гр. Країло В.В..

Щодо передачі у власність земельної ділянки для ведення фермерського господарства гр. Фабрицій В.В..

Щодо передачі у власність земельної ділянки для ведення фермерського господарства гр. Країло О.Ю..

Щодо передачі у власність земельної ділянки для ведення фермерського господарства гр. Країло Л.В..

Щодо передачі у власність земельної ділянки для ведення фермерського господарства гр. Іскрицькій Т.В..

Щодо передачі у власність земельної ділянки для ведення фермерського господарства гр. Країло Н.В..

Про надання дозволу гр. Голубіну О.К. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального гаражного будівництва.

Про надання дозволу гр. Прогожук Л.О. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального гаражного будівництва.

Про надання дозволу гр. Дорошу М.Ф. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

Про надання дозволу на розроблення технічної документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Дорош М.Ф..

Про надання дозволу гр. Конику О.М. на розробку проекту Землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

Про внесення змін до фінансової Програми розвитку підтримки комунальних закладів охорони здоров’я Знам’янської сільської ради на 2021-2023 роки

Про розгляд Постанови про відкриття виконавчого провадження Ширяївського відділу виконавчої служби у Березівському районі Одеської області Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції(м.Одеса) №67232931 повторно розглянути запит Борщевецького М.І. від 18.11.2020 року (вх.№338-Б), від 26.03.2021 року (вх.291-Б) з урахуванням висновків суду

Про обрання голови постійні комісії з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, комунальної власності, житлово-комунального господарства та благоустрою Знам’янської сільської ради

Про внесення змін до рішення Знам’янської сільської ради від 23 грудня 2020р №4/102-VIII «Про затвердження загальної чисельності та штатних розписів закладів та установ Знам’янської сільської ради»