ЗНАМ'ЯНСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА
Одеська область, Березівський район

ХV сесія VІІ скликання 21.12.2018 року

ПРОТОКОЛ ПЛЕНАРНОГО ЗАСІДАННЯ ХV СЕСІЇ  VІІ СКЛИКАННЯ

Про бюджет Знам'янської сільської об'єднаної територіальної громади на 2019 рік

Про набуття повноважень у сфері Державної реєстрації прав на нерухоме майно та їх обтяжень виконавчим комітетом Знам’янської сільської ради

Про умови оплати  праці посадової особи місцевого самоврядування Знам’янського сільського голови Войникова І.В.

Про  затвердження Положення про преміювання та встановлення надбавок працівникам виконавчого апарату Знам’янської сільської ради в 2019 році

Про затвердження структури, загальної чисельності та штатних розписів виконавчого апарату, закладів та установ Знам’янської сільської ради

«Про встановлення розміру харчування пільгової категорії дітей в закладах дошкільної освіти Знам’янської сільської ради з 01.01. 2019 рік»

«Про встановлення розміру харчування пільгової категорії дітей в закладах загальної середньої освіти Знам’янської сільської ради з 01.01. 2019 рік»

«Про встановлення розміру харчування дитини в закладах дошкільної освіти Знам’янської сільської ради на один день з 01.10. 2019 рік»

Про прийняття у комунальну власність Знам’янської сільської  ради закладів позашкільної освіти

Про безоплатну передачу закладів охорони здоров’я із спільної власності територіальних громад сіл, селища Ширяївського району у комунальну власність Знам’янської сільської ради

Про прийняття у комунальну власність Знам’янської сільської ради Новоєлизаветівську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів

Про затвердження  видів суспільно-корисних робіт, для порушників, на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді громадських робіт та перелік об’єктів для відбування порушниками громадських робіт на 2019 рік

Про організацію громадських робіт на території Знам’янської сільської ради на 2019 рік

Про затвердження розпоряджень сільського голови  виданих в межсесійний період 

Про покладання обов'язків по вчиненню нотаріальних дій в виконавчому комітеті Знам’янської сільської ради на 2019 рік

Щодо виділення земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоров'я та соціальної допомоги на території смт Радісне

Щодо передачі земельних ділянок із земель державної власності сільськогосподарського призначення у комунальну власність

Щодо втрати чинності рішення Червонознам’янської сільської ради за № 324 від 15.08.2012 року «Про пайову участь замовників будівництва у розвитку інфраструктури Червонознам’янської сільської ради»

Про надання повноважень сільському голові  Войникову І.В. депутатами Знам’янської  сільської ради на укладання тимчасових угод про добровільну сплату за фактичне використання земельної ділянки  (правовстановлюючі   документи    якої   відсутні   або  в розробці)   за межами населених пунктів на території Знам’янської сільської ради Іванівського району, Одеської області терміном до одного року.

Щодо втрати чинності рішення Знам’янської сільської ради від 22.06.2018 р. за № 8/213-VII та від 06.08.2018 року за № 10/240-VІІ  «Про затвердження ставок орендної плати за земельні ділянки, які орендують фізичні та юридичні особи в межах Знам’янської об’єднаної територіальної громади Іванівського району Одеської області на 2019 рік».

Про надання дозволу гр. Базюк Г.Д. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

Про надання дозволу гр. Базюк Г.Д. на розробку проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Бершадській З.Ф.
Про  затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Бершадській М.Ф.

Про  затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Бершадській М.Ф.

Про затвердження технічної документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Борщевецькій О.І.

Про надання дозволу гр. Грековій Т.В. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

Про затвердження  технічної  документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Кірінко А.М.

Про затвердження технічної документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у спільну часткову власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Коваленку В.А. (2/5 частки), гр. Коваленко О.А. (1/5 частки), гр. Пшеничній Н.В. (1/5 частки), гр. Галуцькій Ю.В. (1/5 частки).

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Тринчі Л.М.

Про затвердження технічної документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Червоногрицькій Л.Г.

Про затвердження технічної документацій із землеустрою щодо встановлення  (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Червоногрицькій Н.В.

Про затвердження технічної  документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Червоногрицькому О.П.

Про  затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Магацу М.М.

Про надання дозволу гр. Бушовецькій М.Ф. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

Про надання дозволу гр. Гончаренко Л.О. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

Про надання дозволу фізичній особі підприємцю Стрій І.І.  на розробку паспорта прив’язки ТС для розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності.

Поіменне голосування

 

 

                      

 

 

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь