A A A K K K
для людей із порушенням зору
ЗНАМ'ЯНСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА
Одеська область, Березівський район

XІV сесія 21.12.2021 року

ПРОТОКОЛ ЧЕРГОВОГО ЗАСІДАННЯ ХІV СЕСІЇ VІІІ СКЛИКАННЯ

Про затвердженняПлану (Програми) соціально-економічногорозвитку Знам’янськоїсільської ради (сільської територіальної громади) на 2022 рік

Про внесення змін до фінансової Програми розвитку підтримки комунальних закладів охорони здоров’я Знам’янської сільської ради на 2021-2023 роки

Про затвердження Положення про преміювання та встановлення надбавок працівникам виконавчого апарату Знам’янської сільської ради

Про затвердження Програми соціальної підтримки учасників антитерористичної операції , операції об’єднаних сил та членів їх сімей-мешканців Знам’янської сільської ради на 2022 рік.

Про організацію харчування учнів та вихованців в закладах освіти Знам’янської сільської ради на 2022 рік

Про затвердження плану роботи виконкомусільської ради на 2022 рік

Про план роботи Знам’янської сільської ради на 2022 рік

Про погодження штатного розпису комунального підприємства «Відродження-1» Знам’янської сільської ради на 2022 рік

Про затвердження загальної чисельності та штатних розписів закладів та установ Знам’янської сільської ради

Про затвердження програми розвитку культури на 2022-2025 роки
Про затвердження акту приймання передачі об’єкта : «Будівництво амбулаторії загальної практики сімейної медицини по вул. Центральна, №1, смт. Радісне Іванівського району Одеської області» у комунальну власність Знам’янській територіальній громаді Березівського району Одеської області

Про безоплатну передачу майна Знам’янської сільської ради на баланс відділу освіти, культури,молоді та спорту Знам’янської сільської ради, та затвердження передавальних актів

Про списання продуктів харчування, у яких закінчився термін придатності

Перелік об'єктів та видів робіт, для відбування засудженими покарання у виді громадських робіт та адміністративного стягнення у виді громадських робіт на території Знам’янської сільської ради Одеської області на 2022 рік

Перелік об'єктів та видів оплачуваних суспільно-корисних робіт, для відбування порушниками адміністративного стягнення у виді суспільно корисних робіт на території Знам’янської сільської ради Одеської області на 2022 рік

Перелік об'єктів та видів оплачуваних суспільно-корисних робіт, для відбування порушниками адміністративного стягнення у виді суспільно корисних робіт особами молодше 18 років на території Знам’янської сільської ради Одеської області на 2022 рік

Про прогнозовану потребу в фахівцях з вищою освітою медичних та педагогічних спеціальностей

Про бюджет Знам’янської сільської територіальної громади на 2022 рік

Про організацію громадських робіт на території Знам’янської сільської ради на 2022 рік

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Романенку Д.А..

Про передачу гр. ТеребусЛ.А. земельної ділянки для іншого сільськогосподарськогопризначення в оренду строком на 49 (сорок дев’ять) років.

Про передачу гр. ТеребусЛ.А. земельної ділянки для іншого сільськогосподарськогопризначення в оренду строком на 49 (сорок дев’ять) років.

Про затвердження технічної документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у спільну часткову власність в рівних частках кожному для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Карабану А.М. та гр. Карабан А.М..

Про внесення змін до рішення Знам’янської сільської ради за № 12/378 – VІІІ від 28.10.2021 р. «Про надання земельної ділянки в оренду терміном на 1 (один)рік для будівництва і обслуговування житлового будинку,господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Степановській М.В..»

Про передачу гр. ТеребусЛ.А. земельної ділянки для іншого сільськогосподарськогопризначення в оренду строком на 49 (сорок дев’ять) років.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Ковальова Н.О..

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Ясніцькому О.В..

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Карпову М.Є..

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Степняку Є.В.

Про затвердження технічної документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку,господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Мизинцю А.Д..

Щодо проведення інвентаризації земель комунальної власності

Про внесення змін до рішення Знам’янської сільської ради за № 12/376 – VІІІ від 28.10.2021 р. «Про надання земельної ділянки в оренду терміном на 1 (один)рік для ведення особистого селянського господарства гр.Степановській М.В..»

Про надання дозволу гр. Коваленку К.М. на розробку проекту Землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинкугосподарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

Про надання згоди на поділ земельної ділянки та виготовлення технічної документації із землеустрою гр. Гаврикову О.М..

Про надання дозволу гр. Гудз Н.І. на розробку проекту Землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинкугосподарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

Про надання дозволу гр. Беці М.М. на розробку проекту Землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинкугосподарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

Про надання дозволу гр. Беці М.М. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства

Про надання дозволу на розроблення технічної документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для ведення товарного сільськогосподарськоговиробництва гр. Капралю В.Й..

Про надання дозволу на розроблення технічної документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Івасишиній В.Ф..

Про надання дозволу гр. Івасишиній В.Ф. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства

Про надання згоди на поділ земельної ділянки та виготовлення технічної документації із землеустрою гр. Харчій В.І..

Про надання згоди на поділ земельних ділянок та виготовлення технічної документації із землеустрою гр. Шевченко М.Т..

Про надання дозволу гр. Беці О.Я. на розробку проекту Землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинкугосподарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

Про надання дозволу гр. Беці О.Я. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства

Про надання дозволу гр. Руснак К.М. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинкугосподарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

Про надання дозволу гр. Руснаку В.М. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинкугосподарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

Про надання дозволу на розроблення технічної документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для ведення товарного сільськогосподарськоговиробництва гр. Додуричу С.М.

Про надання дозволу на розроблення технічної документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Казанджій О.А..

Про надання дозволу гр. ПачевуМ.Г. на розробку проекту Землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинкугосподарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

Про надання дозволу гр. ПачевуМ.Г.на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства

Про надання дозволу гр. Черновій О.С. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинкугосподарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

Про надання дозволу гр. Черновій О.С. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства

Про затвердження технічної документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку,господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Сливчуку М.Й..

Про відмову гр. Ілліна М.А. від земельної ділянки.

Про надання дозволу гр. Машкевичу Л.М. на розробку проекту Землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинкугосподарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

Про надання земельної ділянки в оренду терміном на 49 (сорок дев’ять) років для ведення особистого селянського господарства гр. Машкевичу Л.М..

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок для ведення фермерського господарства за кадастровим номером земельної ділянки

Про надання дозволу гр. Феняк В.М. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинкугосподарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

Щодо передачі у власність земельної ділянки для ведення фермерського господарства гр. Бурсі І.Ю..

Щодо передачі у власність земельної ділянки для ведення фермерського господарства гр. Бурсі І.І..

Про затвердження технічної документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Іванищевій О.В..

Про затвердження технічної документацій із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності Знам’янської сільської ради Березівського району Одеської області за кадастровим номером земельної ділянки : 5121884200:01:003:0431.

Про затвердження технічної документацій із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності Знам’янської сільської ради Березівського району Одеської області за кадастровим номером земельної ділянки : 5121680300:01:002:0161.

Про затвердження технічної документацій із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності Знам’янської сільської ради Березівського району Одеської області за кадастровим номером земельної ділянки : 5121884200:01:003:0432.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки для ведення фермерського господарства за кадастровим номером земельної ділянки : *********:**:***:****.

Щодо передачі у власність земельної ділянки для ведення фермерського господарства гр. Кривошеєнко О.В..

Щодо передачі у власність земельної ділянки для ведення фермерського господарства гр. Кривошеєнко Є.О..

Щодо передачі у власність земельної ділянки для ведення фермерського господарства гр. Кривошеєнко С.О.

Щодо передачі у власність земельної ділянки для ведення фермерського господарства гр. Оляш А.О..

Щодо передачі у власність земельної ділянки для ведення фермерського господарства гр. Кривошеєнко О.О..

Щодо передачі у власність земельної ділянки для ведення фермерського господарства гр. Кривошеєнко Т.С..

Щодо передачі у власність земельної ділянки для ведення фермерського господарства гр. Бурсі М.І..

Щодо передачі у власність земельної ділянки для ведення фермерського господарства гр. Бурсі Л.Ю..

Щодо передачі у власність земельної ділянки для ведення фермерського господарства гр. Бурсі К.І..

Щодо передачі у власність земельної ділянки для ведення фермерського господарства гр. Витичак Я.В..

Щодо передачі у власність земельної ділянки для ведення фермерського господарства гр. Танцюрі І.А..

Протокол поіменного голосування

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь