ЩОДО ЗАПОВНЕННЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ НА ПЕРІОД ДІЇ ВОЄННОГО СТАНУ.
Знам'янська сільська рада Березівського району Одеської області.
Посада: провідний спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту (фахівець з публічних закупівель).
Кваліфікаційні вимоги до кандидатів:громадянин України, вільне володіння державною мовою, вища освіта не нижче ступеня бакалавра за економічним або юридичним напрямом професійного спрямування, можна без досвіду роботи.
Інформація про строковість призначення на посаду: на період дії воєнного стану та до дня визначення переможця за результатами конкурсного відбору відповідно до законодавства (не більше 12 місяців з дня припинення чи скасування воєнного стану)
Перелік документів, які необхідно подати для участі у доборі на посаду в орган місцевого самоврядування в період дії воєнного стану:
заява щодо намірів зайняття посади;
особова картка (форма П-2ДС) з відповідними додатками;
копію документа, який посвідчує особу громадянина України;
копії документів про освіту, підвищення кваліфікації;
трудова книжка (за наявності) або Витяг з реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування;
копію військового квитка (для військовозобов’язаних).
Заяви і документи приймаються за адресою: Знам’янська сільська рада, село Знам’янкаБерезівського району Одеської області, вулиця Лікарняна, 9А, з 8.00 до 16.00 (крімсуботи та неділі).
З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах, АТ "ДТЕК ОДЕСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ" буде проводити профілактичні роботи у межах Знaм’янськa сільська територіальна громада.
У зв’язку з виконанням цих робіт буде відключення електроенергії у таких населених пунктах:
З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах, АТ "ДТЕК ОДЕСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ" буде проводити профілактичні роботи у межах Знaм’янськa сільська територіальна громада.
У зв’язку з виконанням цих робіт буде відключення електроенергії у таких населених пунктах: