ЗНАМ'ЯНСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА
Одеська область, Березівський район

ХХХIX сесія 17.09.2020 року

ПРОТОКОЛ ПЛЕНАРНОГО ЗАСІДАННЯ ХХХІХ СЕСІЇ VІІ СКЛИКАННЯ

Про прийняття на баланс сільської ради санітарного автомобіля

Про надання частини щорічної основної відпустки Войникову І.В.

Про внесення змін до рішення сільської ради № 21/519-VІІ 12 червня 2019 року «Про створення Тендерного комітету з процедур закупівель Знам’янської сільської ради, затвердження його персонального складу та Положення про нього»

Про затвердження проекту пожежної сигналізації та оповіщення за адресою: Радісненський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Знам’янської сільської ради Іванівського району Одеської області, смт Радісне, вул. Миру, 4 «Стара школа»

Про затвердження проекту пожежної сигналізації та оповіщення за адресою: Радісненський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Знам’янської сільської ради Іванівського району Одеської області, смт Радісне, вул. Миру, 4 «Нова школа»

Про затвердження проекту пожежної сигналізації та оповіщення за адресою: Знам’янська ЗОШ І-ІІІ ступенів Знам’янської сільської ради Іванівського району Одеської області, с. Знам’янка, провул. Шкільний, 15

Про внесення змін до Програми цивільного захисту, техногенної та пожежної безпеки Знам’янської сільської ради на 2019 - 2021 роки

Про затвердження положення про порядок оплати та перелік пільг по оплаті за навчання в Радісненській мистецькій школі Знам’янської сільської ради.

Про виділення тарифної ставки Радісненської мистецької школи Знам'янської сільської ради

Про погодження учнівського контингенту Радісненської мистецької школи Знам'янської сільської ради

Про виділення тарифних ставок в Цибулівській філії ОЗО «Знам'янський ЗЗСО І – ІІІ ст.» та ЗДО «Сонечко»

Про надання дозволу гр. Ляльченко Т.П. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 49 (сорок дев’ять) років для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

Про внесення змін до рішення Радісненської селищної ради за № 78 від 18.10.2011 року «Про надання дозволу на виготовлення технічної документації на земельну ділянку для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у приватну власність, гр. Остапенко О.Т.»

Про внесення змін до рішення Червонознам’янської сільської ради за № 241 від 22.09.2005 року «Про надання згоди на оренду земельної ділянки строком на 49 років з подальшим правом викупу під будівництво та обслуговування торгівельного комплексу на трасі Київ-Одеса Оліярчик Ліані Віталіївні»

Про припинення дії договору оренди землі, укладеного між Знам’янською сільською радою та Аветисяном Григором Вашингтоновичем

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. Зозулі М.В.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Койчеву О.А.

Про затвердження технічної документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Бриндальському С.М.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Бриндальському С.М.

Про затвердження технічної документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Оліярчику Т.Ю.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Оліярчику Т.Ю.

Про затвердження технічної документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Зуб М.Д.

Про затвердження технічної документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Заблоцькій О.П.

Про затвердження технічної документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Крижановському С.М.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Андрусіву І.М.

Про погодження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки для ведення селянського (фермерського) господарства за кадастровим номером земельної ділянки: 5125483600:01:002:0749.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Ногаль Т.Г.

Про затвердження технічної документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Бащак Т.М.

Про затвердження технічної документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Сапуновій Р.О.

Про затвердження технічної документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Арабаджій Н.С.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Арабаджій Н.С.

Про затвердження технічної документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у спільну часткову власність в рівних частках кожному (по ½ частки) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Габер О.О., гр. Савочкіна О.О.

Про затвердження технічної документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в оренду терміном на 49 (сорок девять) років для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Пиляку В.І.

Про затвердження технічної документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Ільків В.С..

Про затвердження технічної документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Ільків С.М.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для ведення особистого селянського господарства гр. гр. Ільків С.М.

Про надання дозволу гр. Соломон С.І. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

Про відмову гр. Тацієнка О.Ф. від земельної ділянки

Про надання згоди на поділ земельної ділянки та виготовлення технічної документації із землеустрою

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. Червоногрицькій М.В.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Хурамшину М.О.

Щодо затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок комунальної власності за цільовим призначенням - 03.01 - Для будівництва та обслуговування будівель органів державної влади та місцевого самоврядування, за кадастровим номером земельної ділянки: 5121884200:02:002:0560

Про затвердження технічної документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Зінченку Г.М.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Зінченку Г.М.

Про проведення земельних торгів з продажу права оренди земельної ділянки

Про надання у користування земельних ділянок для городництва

Про надання дозволу гр. Качуру П.Я. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

Про надання дозволу гр. Болдескул А.А. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

Про надання дозволу гр. Романюку Ф.І. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

Про надання дозволу гр. Романюку Ф.І. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

Про надання згоди на поділ земельної ділянки та виготовлення технічної документації із землеустрою

Про надання згоди на поділ земельної ділянки та виготовлення технічної документації із землеустрою

Про надання згоди на поділ земельної ділянки та виготовлення технічної документації із землеустрою

Про надання згоди на поділ земельної ділянки та виготовлення технічної документації із землеустрою

Про надання дозволу гр. Шевченко Л.Д. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

Про надання дозволу гр. Скрипнику Л.М. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

Про надання дозволу гр. Притискач О.А. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 49 (сорок дев’ять) років для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

Про затвердження технічної документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в довгострокову оренду терміном на 49 (сорок дев’ять) років для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Доценку О.В.

Про передачу земельної ділянки ТОВ «Гріненергопроект» для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій в довгострокову оренду терміном на 49 (сорок дев’ять) років

Про передачу земельної ділянки ТОВ «Гріненергопроект» для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій в довгострокову оренду терміном на 49 (сорок дев’ять) років .

Про передачу земельної ділянки ТОВ «Гріненергопроект» для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій в довгострокову оренду терміном на 49 (сорок дев’ять) років.

Про передачу земельної ділянки ТОВ «Гріненергопроект» для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій в довгострокову оренду терміном на 49 (сорок дев’ять) років

Про передачу земельної ділянки ТОВ «Гріненергопроект» для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій в довгострокову оренду терміном на 49 (сорок дев’ять) років

Про передачу земельної ділянки ТОВ «Гріненергопроект» для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій в довгострокову оренду терміном на 49 (сорок дев’ять) років

Про передачу земельної ділянки ТОВ «Гріненергопроект» для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій в довгострокову оренду терміном на 49 (сорок дев’ять) років

Про передачу земельної ділянки ТОВ «Гріненергопроект» для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій в довгострокову оренду терміном на 49 (сорок дев’ять) років

Про передачу земельної ділянки ТОВ «Гріненергопроект» для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій в довгострокову оренду терміном на 49 (сорок дев’ять) років

Про передачу земельної ділянки ТОВ «Гріненергопроект» для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій в довгострокову оренду терміном на 49 (сорок дев’ять) років

Щодо затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок комунальної власності за цільовим призначенням 16.00 Землі запасу (земельні ділянки кожної категорії земель, які не надані у власність або користування громадянам чи юридичним особам) за кадастровим номером земельної ділянки: 5121855600:01:001:0009

Про передачу автомобіля в оперативне користування КП «Відродження-1».

Протокол поіменного голосування

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь