ХХІ сесія 12.06.2019 року

ПРОТОКОЛ ПЛЕНАРНОГО ЗАСІДАННЯ ХХІ СЕСІЇ  VІІ СКЛИКАННЯ

Про виконання сільського бюджету за 12 місяців 2018 року

Про внесення змін до Плану (Програми) соціально-економічного розвитку сільської ради на 2019 рік

Про внесення змін та доповнень до рішення сесії сільської ради від 21 грудня 2018 року №15/353-VІІ “Про бюджет Знам’янської сільської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік”.

Про затвердження проектів на розвиток інфраструктури Знам’янської сільської ради.

Про затвердження проектно-кошторисної документації по проектам: Капітальний ремонт будинку культури  в с.Знам'янка Іванівського району, Одеської області; Капітальний ремонт клубу с. Цибулівка Знам'янської сільської ради Іванівського району Одеської області; Капітальний ремонт сільського будинку культури с. Новопетрівка Друга Знам'янської сільської ради.

Про виділення коштів на співфінансування проекту: Капітальний ремонт будинку культури  в с. Знам'янка Іванівського району, Одеської області

"Про встановлення на території Знам'янської сільської ради ставок єдиного податку для фізичних осіб-підприємців"

"Про встановлення ставок податку на майно, в частині плати за землю на території Знам'янської сільської ради на 2020 рік"

Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на 2020 рік"

Про встановлення на території Знам’янської сільської ради ставок єдиного податку для фізичних осіб-підприємців на 2020 рік

Про встановлення ставок податку на майно в частині плати за землю на території Знам’янської сільської ради на 2020 рік

Про встановлення ставок податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки для об’єктів житлової нерухомості та для нежитлової нерухомості на 2020 рік

Про затвердження Положення про порядок проведення конкурсу на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Знам’янської сільської  ради

Про внесення змін до Тендерного комітету Знам’янської сільської ради

Про  розроблення генерального плану села Знам’янка Іванівського району Одеської області

про внесення змін до рішення № 15/369-VІІ від 21.12.2018 року «Щодо втрати чинності рішення Знам’янської сільської ради від 22.06.2018 р. за № 8/213-VII та від 06.08.2018 року за № 10/240-VІІ  «Про затвердження ставок орендної плати за земельні ділянки, які орендують фізичні та юридичні особи в межах Знам’янської об’єднаної територіальної громади Іванівського району Одеської області на 2019 рік»».

Про проведення експертної  грошової оцінки земельної ділянки

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки на умовах оренди  ПАТ «Ширяївське підприємство по агрохімічному обслуговуванню сільського господарства «Сільгоспхімія» за  межами населеного пункту с. Новоєлизаветівка,  терміном на 49 (сорок дев’ять) років для ведення товарного сільськогосподарського виробництва

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки на умовах оренди  гр. Скоцику В.С. в  межах населеного пункту с. Цибулівка,  терміном на 5 (п’ять) років для обслуговування та експлуатації складських приміщень

Про надання в оренду земельної ділянки для городництва строком на 3 (три) роки  гр. Радко-Стоянову В.М.

Про  затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Мартиновій Г.О.

Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Гайсюк О.О.

Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Ковальову Я.К.

Про затвердження  технічної  документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Мартиновій Г.О.

Про першочергове право на оформлення земельної ділянки для індивідуального гаражного будівництва гр. Рубі Г.В.

Про першочергове право на оформлення земельної ділянки для індивідуального гаражного будівництва гр. Бойцун Л.М.

Про першочергове право на оформлення земельної ділянки для індивідуального гаражного будівництва гр. Бойцун С.А.

Про надання дозволу гр. Скорик Т.С.  на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

Про надання дозволу гр. Скорик Т.С. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

Про надання дозволу гр. Нейченко І.М.  на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських

будівель і споруд (присадибна ділянка).

Про надання дозволу гр. Нейченко І.М.  на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

Про затвердження  тарифів  на комунальні  послуги  КП «Крапелька»

Поiменне голосування