Зразок супровідного листа

РЕКОМЕНДОВАНИЙ ЗРАЗОК

СУПРОВІДНОГО ЛИСТА ДО КОЛЕКТИВНОГО ДОГОВОРУ,

ЗМІН ЧИ ДОПОВНЕНЬ ДО НЬОГО,

який необхідно подати  до Знам’янської сільської ради

на повідомну реєстрацію

БЛАНК ПІДПРИЄМСТВА, УСТАНОВИ, ОРГАНІЗАЦІЇ

№_______  від  ________________

Знам’янська сільська рада

Направляємо на повідомну реєстрацію  (вибрати потрібний варіант)

1) підписаний паперовий оригінал колективного договору (змін чи доповнень до колективного договору) _________________  разом із (назва колективного договору)  додатками, з прошитими і пронумерованими сторінками;

або

2) оригінал електронного колективного договору (змін чи доповнень до колективного договору) ______________, з пов’язаними з ним (назва колективного договору) кваліфікованими електронними підписами;

або

3) електронну копію паперового оригіналу колективного договору (змін чи доповнень до нього) ________________ (фотокопію), засвідчену кваліфікованою (назва колективного договору)  електронною печаткою.

Відповідно до п. 7 Порядку повідомної реєстрації галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 13.02.2013 № 115 (в редакції Постанови Кабінету Міністрів України від 21.08.2019  № 768), надаємо/або не надаємо згоду на оприлюднення тексту колективного договору (змін і доповнень до нього) та його/їхніх додатків.

(У разі наявності інформації з обмеженим доступом, вказати сторінки, розділи, пункти, додатки тощо, які не підлягають оприлюдненню, а також підстави щодо обмеження доступу до цієї інформації відповідно до законодавства або рішення сторін).

Додаток: один примірник колективного договору (змін/доповнень до нього) на ___ арк.

___________________                  ________________       _____________________

(посада особи, яка надсилає лист)          (підпис особи)                  (П. І. Б. особи)

(П. І. Б. виконавця, контактний телефон)