ЗНАМ'ЯНСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА
Одеська область, Березівський район

ХХХVІ сесія 15.07.2020 року

ПРОТОКОЛ ПЛЕНАРНОГО ЗАСІДАННЯ ХХХVІ СЕСІЇ VІІ СКЛИКАННЯ

Про затвердження розпоряджень сільського голови виданих в межсесійний період

Про утворення старостинських округів Знам’янської сільської ради

"Про зміну строку дії рішення сесії від 12.06.2019 року № 21 /515 -VII «Про встановлення на території Знам'янської сільської ради ставок єдиного податку для фізичних осіб-підприємців"

Про внесення змін до рішення Знам’янської сільської ради № 21/516-VII від 12.06.2019 року

"Про зміну строку дії рішення сесії від 12.06.2019 року №21/517 -VII «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2020рік"

Про погодження надання Головним управлінням Держгеокадастру в Одеській області земельної ділянки у власність

Про надання дозволу гр. Бащак Т.М. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Про надання дозволу гр. Іванищеву Є.Й. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального дачного будівництва

Про першочергове право на оформлення земельної ділянки для будівництва індивідуального гаражу

Про першочергове право на оформлення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства

Про надання у користування земельних ділянок для городництва

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. Луговському С.А.

Про погодження надання Головним управлінням Держгеокадастру в Одеській області земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність гр. Крикун О.В.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Мелешко Т.М.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Ковальчуку Ю.І.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Ковальчуку Д.Ю.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Палієнку А.А.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Яхваку Г.С.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Яхваку Г.С.

Про затвердження технічної документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Палієнко Р.П..

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Яні В.В.

Про погодження технічних документацій із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок

Про організацію харчування учнів та вихованців в закладах освіти Знам’янської сільської ради на 2020 рік

Про затвердження технічної документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Дем’янову А.І.

Про внесення змін до рішення Знам’янської сільської ради від 30.10.2019 року за № 24/670 - VІІ «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на умовах оренди гр. Теребус Л.А. за межами населеного пункту с. Воробіївка, терміном на 49 (сорок дев’ять) років з правом викупу для обслуговування та експлуатації гаражу»

Про внесення змін до рішення Знам’янської сільської ради від 30.10.2019 року за № 24/671 - VІІ «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на умовах оренди гр. Теребус Л.А. за межами населеного пункту с. Воробіївка, терміном на 49 (сорок дев’ять) років з правом викупу для обслуговування та експлуатації автотракторної заправки»

Про внесення змін до рішення Знам’янської сільської ради від 30.10.2019 року за № 24/669-VІІ «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на умовах оренди гр. Теребус Л.А. за межами населеного пункту с. Воробіївка, терміном на 49 (сорок дев’ять) років з правом викупу для обслуговування та експлуатації ангара»

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об'єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій на земельній ділянці комунальної власності Знам’янської сільської ради Іванівського району Одеської області (в межах населеного пункту)

Про надання згоди на поділ земельної ділянки комунальної власності Знам’янської сільської ради Іванівського району Одеської області за кадастровим номером: 5121884200:01:003:0601 та виготовлення технічної документації із землеустрою

Протокол поіменного голосування

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь