ХХХVІ сесія 15.07.2020 року

ПРОТОКОЛ ПЛЕНАРНОГО ЗАСІДАННЯ ХХХVІ СЕСІЇ VІІ СКЛИКАННЯ

Про затвердження розпоряджень сільського голови виданих в межсесійний період

Про утворення старостинських округів Знам’янської сільської ради

"Про зміну строку дії рішення сесії від 12.06.2019 року № 21 /515 -VII «Про встановлення на території Знам'янської сільської ради ставок єдиного податку для фізичних осіб-підприємців"

Про внесення змін до рішення Знам’янської сільської ради № 21/516-VII від 12.06.2019 року

"Про зміну строку дії рішення сесії від 12.06.2019 року №21/517 -VII «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2020рік"

Про погодження надання Головним управлінням Держгеокадастру в Одеській області земельної ділянки у власність

Про надання дозволу гр. Бащак Т.М. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Про надання дозволу гр. Іванищеву Є.Й. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального дачного будівництва

Про першочергове право на оформлення земельної ділянки для будівництва індивідуального гаражу

Про першочергове право на оформлення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства

Про надання у користування земельних ділянок для городництва

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. Луговському С.А.

Про погодження надання Головним управлінням Держгеокадастру в Одеській області земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність гр. Крикун О.В.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Мелешко Т.М.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Ковальчуку Ю.І.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Ковальчуку Д.Ю.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Палієнку А.А.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Яхваку Г.С.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Яхваку Г.С.

Про затвердження технічної документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Палієнко Р.П..

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Яні В.В.

Про погодження технічних документацій із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок

Про організацію харчування учнів та вихованців в закладах освіти Знам’янської сільської ради на 2020 рік

Про затвердження технічної документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Дем’янову А.І.

Про внесення змін до рішення Знам’янської сільської ради від 30.10.2019 року за № 24/670 - VІІ «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на умовах оренди гр. Теребус Л.А. за межами населеного пункту с. Воробіївка, терміном на 49 (сорок дев’ять) років з правом викупу для обслуговування та експлуатації гаражу»

Про внесення змін до рішення Знам’янської сільської ради від 30.10.2019 року за № 24/671 - VІІ «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на умовах оренди гр. Теребус Л.А. за межами населеного пункту с. Воробіївка, терміном на 49 (сорок дев’ять) років з правом викупу для обслуговування та експлуатації автотракторної заправки»

Про внесення змін до рішення Знам’янської сільської ради від 30.10.2019 року за № 24/669-VІІ «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на умовах оренди гр. Теребус Л.А. за межами населеного пункту с. Воробіївка, терміном на 49 (сорок дев’ять) років з правом викупу для обслуговування та експлуатації ангара»

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об'єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій на земельній ділянці комунальної власності Знам’янської сільської ради Іванівського району Одеської області (в межах населеного пункту)