ХХХХІ сесія 20.10.2020 року

ПРОТОКОЛ ПЛЕНАРНОГО ЗАСІДАННЯ ХХХХІ СЕСІЇ VІІ СКЛИКАННЯ

Про виділення тарифної ставки в в Радісненському ЗЗСО І–ІІІ ст.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель комунальної власності, розташованих в межах с. Знам’янка Іванівського району Одеської області.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в довгострокову оренду терміном на 20 (двадцять) років гр. Лунгу Л.В. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка)

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Полтарецькій В.І.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Палієнку В.А.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Кременчук І.А.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Панчешенку О.В.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Зайцю В.О.

Щодо розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для створення індустріального парку «Знам’янський»

Про дострокове розірвання договору оренди землі між Знам’янською сільською радою та гр. Ткаченко І.В.

Про внесення змін до рішення Червонознам’янської сільської ради за № 837 від 18.12.2008 року «Про затвердження проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки суб’єкту підприємницької діяльності (фізичній особі) Зуб Івану Івановичу, для експлуатації та обслуговування магазину промтовари «Добробут» в короткострокову оренду терміном на 5 (п’ять) років, яка розташована в с. Знам’янка, вулиця Генерала Плієва, 33, Іванівського району Одеської області»

Про першочергове право на оформлення земельної ділянки для будівництва індивідуального гаражу гр. Крикун С.Л.

Про надання дозволу на розроблення технічної документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в оренду терміном на 49 (сорок дев’ять) років для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Читакову М.А.

Про надання дозволу гр. Коваліву О.А. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального гаражного будівництва

Про надання дозволу гр. Кошелапу О.В. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального гаражного будівництва

Про надання дозволу гр. Іванищеву В.І. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального гаражного будівництва

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на земельній ділянці комунальної власності Знам’янської сільської ради Великомихайлівського району Одеської області за кадастровим номером: 5121680300:01:002:0149

Про надання дозволу гр. Червоногрицькій Н.В. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

Про надання дозволу гр. Червоногрицькій М.В. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Про надання дозволу гр. Червоногрицькому В.М. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

Щодо інвентаризації земельних ділянок комунальної власності

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування релігійній організації

Протокол поіменного голосування