Чисті роси 2019

Всеукраїнський фестиваль дитячої та юнацької творчості

«Чисті Роси»

З 18 березня по 22 березня 2019 року у закладах освіти Знам’янської сільської ради пройшов відбірковий етап Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті Роси». Цей фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості щорічно збирає дітей та підлітків віком від 6 до 18 років. Конкурсанти змагались у номінаціях з художнього виконавства, хореографічного мистецтва, літературної творчості, фото– творчість. Мета конкурсу – патріотичне виховання дітей та молоді засобами українського мистецтва, виявлення та підтримка талановитих виконавців, підвищення їх художньої майстерності, залучення до вокального, хореографічного, музичного та естрадного мистецтва обдарованих дітей та молоді, сприяння їх подальшому професійному самовизначенню.

Участь узяли всі заклади освіти Знам’янської громади. Веселка талантів заграла різними барвами в кожному закладі, хотілося б відмітити  високий рівень підготовки в Знам’янському ЗЗСО І-ІІІ ст.. та  Радісненському ЗЗСО  І – ІІІ ст..  Загалом в фестивалі-конкурсі прийняли участь 48  талановитих учасників, а на обласний етап було відібрано 17 учасників, бажаємо успіхів конкурсантам в заочному обласному етапі.