ХХV сесія 04.11.2019 року

ПРОТОКОЛ 04.11.2019

Про затвердження детального плану території для розміщення амбулаторії загальної практики сімейної медицини за адресою: Одеська область Іванівський район Знам’янської сільської ради смт Радісне вул. Центральна 1

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Знам’янської сільської ради Іванівського району Одеської області для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоров’я та соціальної допомоги із земель житлової та громадської забудови.

Про затвердження проектно-кошторисної документації по проекту: Капітальний ремонт-заміна покрівлі та вікон будівлі №1 Знам’янської амбулаторії Іванівського району Одеської області.

Про затвердження проектно-кошторисної документації по проекту: Капітальний ремонт амбулаторії сімейного типу с.Новоєлизаветівка Знам’янської сільської ради Іванівського району Одеської області.

Про створення комісії щодо обстеження для надання дозволу на видалення дерев породи біла тополя, акація, фруктових дерев та інших «за віковим станом»

Протокол поіменного голосування