ХХХVІІІ сесія 20.08.2020 року

ПРОТОКОЛ ПЛЕНАРНОГО ЗАСІДАННЯ ХХХVІІІ СЕСІЇ VІІ СКЛИКАННЯ

Про затвердження зведеного кошторисного розрахунку вартості об’єкта будівництва «Капітальний ремонт даху будівлі Воробіївського ЗЗСО І-ІІ ступенів Великомихайлівського району Одеської області».

Про затвердження проектної документації «Капітальний ремонт харчоблоку Знам’янського ЗЗСО І-ІІІ ст. за адресою: провулок Шкільний 14, с. Знам’янка, Іванівського району, Одеської області»

Про затвердження робочого проекту «Мережі зовнішнього електропостачання артезіанської свердловини»

Про передачу майна комунальної власності у господарське відання КП «КП-Сервіс»

Щодо розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки для дослідних і навчальних цілей, пропаганди передового досвіду ведення сільського господарства за кадастровим номером земельної ділянки: 5121686000:01:002:0235 (за межами населеного пункту с. Цибулівка, Великомизайлівського району Одеської області).

Щодо розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки для дослідних і навчальних цілей, пропаганди передового досвіду ведення сільського господарства за кадастровим номером земельної ділянки: 5121686000:01:002:0236 (за межами населеного пункту с. Цибулівка, Великомизайлівського району Одеської області).

Щодо розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти за кадастровим номером земельної ділянки: 5121686000:02:001:0222 (в межах населеного пункту с. Цибулівка, Великомизайлівського району Одеської області).

Щодо погодження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок комунальної власності Знам’янської сільської ради Іванівського району Одеської області.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Панчешенко М.М.

Щодо затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок комунальної власності за цільовим призначенням 16.00 Землі запасу (земельні ділянки кожної категорії земель, які не надані у власність або користування громадянам чи юридичним особам) за кадастровим номером земельної ділянки: 5121884200:01:003:1032.

Протокол поіменного голосування