ХVІІ сесія VІІ скликання 18.02.2019 року

ПРОТОКОЛ   ПЛЕНАРНОГО ЗАСІДАННЯ ХVІІ СЕСІЇ  VІІ СКЛИКАННЯ

Про внесення змін та доповнень до рішення сесії сільської ради від 21 грудня 2018 року №15/353-VІІ “Про бюджет Знам’янської сільської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік”

Про затвердження Плану (Програми) соціально-економічного розвитку сільської ради на 2019 рік

Про план роботи  Знам’янської сільської ради на 2019 рік

Про план роботи  виконкому Знам’янської сільської ради на 2019 рік

Про внесення змін до структури, загальної чисельності та штатних розписів закладу позашкільної освіти (школи естетичного виховання) «Радісненська музична школа»

Про затвердження заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради

Про проведення конкурсу «Жінка року» на 2019 – 2021 роки.

Про надання згоди на безоплатне прийняття зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Одеської області до комунальної власності Знам’янської сільської ради

комп’ютерного обладнання та засобів навчання для кабінетів хімії, біології, фізики освітніх закладів області

Про надання дозволу на розроблення детального плану території земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоров'я та соціальної допомоги на території смт Радісне

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки на умовах оренди   ПАТ «Одесагаз»  терміном на 9 (дев’ять) років для розміщення та експлуатації об'єктів трубопровідного транспорту (для експлуатації газорозподільного обладнання).

Про надання дозволу гр. Зайцю В.О. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

Про затвердження технічної документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у спільну часткову власність в рівних частках кожному для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Лупашку О.Т., гр. Лупашко О.М., гр. Лупашку А.О., гр. Ткаченко О.О.

Про затвердження  технічної  документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Войнікову О.М.

Про  відмову гр. Зайця О.М. від земельної ділянки наданої згідно рішення № 262-VII від 01.03.2017 року

Про надання дозволу гр. Стратулат В.Ф. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

Про надання дозволу гр. Новіковій О.І. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

Про надання дозволу гр. Шикману І.М. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

Про надання дозволу гр. Шикману І.М.. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

Про надання дозволу гр. Чобану М.В. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

Про внесення змін до рішення Знам’янської сільської ради за  № 11/300-VІІ від 10.10.2018 року «Про надання дозволу гр. Гайсюк О.О. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства».

Про затвердження  технічної  документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Новікову І.І.

Про  затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Новікову І.І.

Про  затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Станчуку В.Г.

Про затвердження  технічної  документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Євичу С.В.

Про передачу земельної ділянки  гр. Павелку М.М. для  будівництва та обслуговування будівель торгівлі в довгострокову оренду терміном на 49 (сорок дев’ять) років з правом викупу в межах населеного пункту

Про затвердження  технічної  документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Черновій Н.Й.

Про надання дозволу гр. Верховському В.А. на розробку паспорта прив’язки ТС для розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності.

Про передачу земельної ділянки  гр. Аветисяну Г.В.  для  будівництва та обслуговування будівель торгівлі (для будівництва і обслуговування будівлі ресторану-бару) в довгострокову оренду строком на 49 (сорок дев’ять) років з правом подальшого викупу в межах населеного пункту

Поіменне голосування