XXVI сесія 24.02.2023 року

Пояснювальна про виконання бюджету за 2022 рік

Про затвердження звіту щодо виконання сільського бюджету за 2022 рік

Про внесення змін та доповнень до рішення сільської ради від 16 грудня 2022 року № 23/640-VІІI «Про бюджет Знам’янської сільської територіальної громади на 2023 рік»

Про внесення змін до Програми з ліквідації надзвичайних ситуацій по Знам’янській сільській раді на 2022-2025 роки

Про внесення змін до Програми соціального захисту населення «Турбота» Знам’янської сільської ради Березівського району Одеської області на 2021-2023 роки»

Про взяття на баланс Знам’янської сільської ради меблів

Про перейменування вулиці Чкалова у с.Новоєлизаветівка Знам’янської сільської ради

Про затвердження програми оздоровлення та відпочинку дітей Знам’янської сільської на 2023-2025 роки

Звіт старости Радоснянського старостинського округу Знам’янської сільської ради Хайнацької Н.В.

Звіт старости Цибулівського старостинського округу Знам’янської сільської ради Дзиговської А.Й.

Про передачу АТ «ОДЕСАГАЗ» земельних ділянок для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури в оренду строком на 49 (сорок дев’ять) років.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в короткострокову оренду терміном на 2 (два) роки гр. Бузіяну О.О. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка).

Про надання дозволу гр. Павленко І.В., гр. Крикуну О.В. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 49 (сорок дев’ять) років для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

Про надання дозволу гр. Павелку С.М. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 49 (сорок дев’ять) років для іншого сільськогосподарського призначення (нежитлова будівля – мол блоку з котельною на МТФ №1).

Про надання дозволу гр. Черновій О.С. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 49 (сорок дев’ять) років для іншого сільськогосподарського призначення (нежитлова будівля – санпропускник на МТФ№1).

Про надання дозволу гр. Остапчуку О.В. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 49 (сорок дев’ять) років для іншого сільськогосподарського призначення (нежитлова будівля - гараж).

Про погодження робочого проекту: «Реконструкція мереж Лиманського РЕМ, Іванівської дільниці: ПЛ-10 кВ Сахзавод для забезпечення електропостачання артезіанська свердловина розташованої за адресою: Одеська обл., 402 км автошляху Київ-Одеса».

Про надання дозволу гр. Харчію В.І. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 49 (сорок дев’ять) років для іншого сільськогосподарського призначення (нежитлова будівля - склад).

Про надання дозволу гр. Конопельській І.В. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

XXIХ сесія 20.06.2023 року

11:22:39 09.01.2024