ОГОЛОШЕННЯ!!!

Відділ освіти, культури, молоді та спорту Знам'янської сільської ради оголошує  конкурс на заміщення вакантної посади керівника Радісненського ЗЗСО І-ІІІ ступенів Знам'янської сільської ради .

10:53:18 28.04.2021

ОГОЛОШЕННЯ!!!

Відділ освіти, культури, молоді та спорту Знам’янської сільської ради інформує щодо вступу громадян України болгарського походження до державних закладів вищої освіти Болгарії у 2021/2022 навчальному році. Нота посольства Республіки Болгарія в Україні додається.

16:22:22 14.04.2021

ОГОЛОШЕННЯ!!!

Відділ освіти, культури, молоді та спорту виконавчого апарату Знам’янської сільської ради Іванівського району Одеської області

09:00:33 12.04.2021

Конкурс на заміщення вакантної посади керівника Новоєлизаветівської ЗОШ І-ІІ ступенів Ширяївського району.

Відділ освіти, культури, молоді та спорту виконавчого апарату Знам'янської сільської ради Іванівського району Одеської області оголошує  конкурс на заміщення вакантної посади керівника Новоєлизаветівської ЗОШ І-ІІ ступенів Ширяївського району.

09:05:38 14.05.2020