ХХХІІІ сесія 29.05.2020 року

ПРОТОКОЛ ПЛЕНАРНОГО ЗАСІДАННЯ ХХХІІІ СЕСІЇ VІІ СКЛИКАННЯ

Про внесення змін та доповнень до рішення сільської ради від 20 грудня 2019 року № 27/732-VII "Про бюджет Знам'янської сільської об'єднаної територіальної громади на 2020 рік"

Про виконання сільського бюджету за 12 місяців 2019 року

Про створення Служби у справах дітей Знам’янської сільської ради Іванівського району Одеської області та затвердження Положення про Службу у справах дітей

Про внесення змін до штатного розпису та структури апарату виконавчого комітету Знам’янської сільської ради

Про затвердження актів списання продуктів харчування закладів освіти Знам’янської сільської ради

«Про затвердження типової форми контракту з керівником закладу загальної середньої освіти Знам’янської сільської ради»

Про затвердження Програми забезпечення проведення заходів мобілізаційної підготовки в особливий період, функціонування системи військового обліку, призову громадян України та строкову військову службу та військову службу за контрактом, проведення зборової підготовки військовозобов’язаних та допризовної підготовки юнаків в Знамʼянській ОТГ у 2020 році

Про затвердження Програми «Національно - патріотичне виховання дітей та молоді на території Знам’янської сільської ради на 2020 - 2024 роки»

Про використання питної води за призначенням

Про затвердження розпоряджень сільського голови виданих в межсесійний період

Про продаж Аветисяну Г.В. земельної ділянки несільськогосподарського призначення для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, розташованої за адресою: Одеська область, Іванівський район, с. Знам’янка, вул. Магістральна, ***.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування Українській Православній Церкві – Київського Патріархату Покрови Святої Богородиці.

Протокол поіменного голосування