ХХХХ сесія від 22.03.2024 року

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель комунальної власності

Про надання дозволу на розроблення технічної документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр.Перчеклій Л.С.

Про надання дозволу на розроблення технічної документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Калмацуй М.С.

Про затвердження технічної документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Чайці В.П..

Про затвердження технічної документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Ляльченко Т.П.

Про затвердження технічної документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у спільну часткову власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Гузунову П.Г., гр. Гузуновій Н.Г.

Про внесення змін до «Програми цивільного захисту, техногенної та пожежної безпеки Знам’янської сільської ради на 2022-2024 роки»

Про виділення коштів на фінансування сил безпеки та оборони

Про затвердження Програми сприяння забезпечення публічної безпеки та правопорядку на території Знам’янської сільської ради на 2024-2026 роки

Про виділення коштів на фінансування сил безпеки та оборони

Про внесення змін до Програми соціального захисту населення «Турбота» Знам’янської сільської ради Березівського району Одеської області на 2024-2025 роки.

Про внесення змін та доповнень до рішення сільської ради від 19 грудня 2023 року № 36/865-VІІI «Про бюджет Знам’янської сільської територіальної громади на 2024рік»