До уваги громадян!

XVІ Всеукраїнський конкурс шкільних малюнків «МОЇ ПРАВА: разом до перемоги»

12:16:08 23.03.2023

До уваги громадян!

Ніколи не мовчіть про насильство! Якщо ваша дитина постраждала від сексуального насильства, ви стали свідком насильства над дитиною чи ви підозрюєте насильство над дитиною - повідомляйте в поліцію.

12:51:41 24.05.2021

ОГОЛОШЕННЯ!!!

Громадська організація "Десяте квітня" надає безоплатну правову допомогу біженцям, шукачам притулку, внутрішньо переміщенним особам та особам без громадянства.

09:33:56 22.03.2021

Терміново до уваги громадян!!!

Відповідно рекомендацій служби у справах дітей  Одеської ОДА щодо моніторингу соціальних мереж TikTok, Instagram та Likee відділом ювенальної провенції УПД  ГУНП в Одеській області виявлено поширення хештегів: #3марта; #3марта2021; #3березня тощо, які спонукають підлітків приєднатись до челенджу суїцидального характеру. Зміст челенджу полягає в тому, що його учасники 03.03.2021 року планують вчинити спробу самогубства, або нанести самоушкодження.

12:41:13 02.03.2021

Cтатус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів

Як отримати статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів Звертайтеся до служби у справах дітей Знам'янської сільської ради за адресою: 67211, Одеська область, Іванівський район, с. Знам’янка, вул. Лікарняна, 9А

16:33:34 08.02.2021