ХХХІІІ сесія від 17.10.2023 року

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Амбулаторії загальної практики сімейної медицини Знам’янської сільської ради у постійне користування для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоров'я та соціальної допомоги.

Про внесення змін до договору оренди земельної ділянки шляхом укладання додаткової угоди з гр. Читаковим А.М..

Про передачу АТ «ДТЕК ОДЕСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» земельних ділянок для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об'єктів передачі електричної та теплової енергії у довгострокову оренду строком на 49 (сорок дев’ять) років,0,0062 га

Про передачу АТ «ДТЕК ОДЕСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» земельних ділянок для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії у довгострокову оренду строком на 49 (сорок дев’ять) років. 0,0035 га

Про передачу АТ «ДТЕК ОДЕСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» земельних ділянок для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об'єктів передачі електричної та теплової енергії у довгострокову оренду строком на 49 (сорок дев’ять) років.0,0227 га

Про затвердження технічної документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Бідічєвій Н.П..

Про передачу гр. Остапчуку О.В. земельної ділянки для іншого сільськогосподарського призначення в оренду строком на 49 (сорок дев’ять) років

Про передачу гр. Стефоглу В.А. земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в оренду строком на 10 (десять) років

Про затвердження технічної документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Пановій В.В

Про затвердження технічної документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у спільну часткову власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Рутковському В.С., Рутковській В.Д., Рутковській Н.В., Рутковській Ю.С.

Про затвердження технічної документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Тринчі Т.І.

Про затвердження технічної документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Нікуліній Т.Ф..

Про затвердження технічної документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Марковій В.М..

Про затвердження технічної документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Стефоглу А.В..

Про надання дозволу на розроблення технічної документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Капралю М.І.

Про затвердження проектно-кошторисної документації на «Капітальний ремонт напірної каналізаційної системи смт. Радісне, Знам’янської сільської ради, Іванівського району, Одеської області (коригування)»

Про внесення змін до соціально-економічного розвитку Знам’янськоїсільської ради (сільської територіальної громади) на 2023 рік

Про внесення змін до Програми профілактика правопорушень та території Знам’янської сільської територіальної громади на 2022-2023 роки

Про внесення змін та доповнень до Програми соціального захисту населення «Турбота» Знам’янської сільської ради Березівського району Одеської області на 2021-2023 роки.

Про внесення змін та доповнень до Програми розвитку фізичної культури і спорту на території Знам’янської територіальної громади на 2021 – 2025 роки

Про внесення змін Програми запобігання та реагування на надзвичайні ситуації (події) техногенного та природного характеру на території Знам’янської сільської територіальної громади на 2022-2025 роки

Про внесення змін та доповнень до рішення сільської ради від 16 грудня 2022 року № 23/640-VІІI «Про бюджет Знам’янської сільської територіальної громади на 2023 рік»

Про внесення змін до рішення Знам’янської сільської ради від 16.05.2023 №28/734-VIII«Про затвердження Переліку адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг та віддалені робочі місця адміністраторів».

Про внесення змін до штатного розпису Благоустрою, затвердженого рішенням Знам’янської сільської ради від 16 грудня 2022р №23/644-VIII «Про затвердження загальної чисельності та штатних розписів закладів та установ Знам’янської сільської ради на 2023 рік»

Про передачу майна комунальної власності Знам’янської сільської ради на баланс відділу освіти, культури, молоді та спорту

Про затвердження акту приймання -передачі основних засобів