ХХІІІ сесія 12.09.2019 року

ПРОТОКОЛ   ПЛЕНАРНОГО ЗАСІДАННЯ ХХІІІ СЕСІЇ  VІІ СКЛИКАННЯ

Про виконання сільського бюджету за І півріччя 2019 року

Про внесення змін та доповнень до рішення сесії сільської ради від 21 грудня 2018 року №15/353-VІІ “Про бюджет Знам’янської сільської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік”

Про внесення змін до штатного розпису та загальної чисельності виконавчого апарату Знам’янської сільської ради та Новоєлизаветівського ЗЗСО

Про погодження кандидатури Сидорака Василя Васильовича для призначення на посаду директора комунального підприємства «Крапелька» Знам’янської сільської ради

Про ініціювання передачі у комунальну власність Знам'янської сільської ради народний ансамбль української народної пісні «Калинонька» Радісненського селищного Будинку культури

Про надання щорічної основної та додаткової відпусток Войникову І.В

Про затвердження розпоряджень сільського  голови  виданих в межсесійний період

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в довгострокову оренду терміном на 49 (сорок дев’ять) років ПАТ «ВО «Облпаливо»

Про затвердження  технічної  документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Тринчі Р.Ф.

Про затвердження  технічної  документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Кіршеву О.В.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в довгострокову оренду строком на 49 (сорок дев’ять) років для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Палєєвій В.А.

Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Ясніцькій Н. В.

Про затвердження  технічної  документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Ясніцькій Н. В.

Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Васильчук В.П.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Васильчук В.П.

Про надання дозволу гр. Дем’янову А.І.  на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Про надання дозволу гр. Конопельському М.М. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства

Про першочергове право на оформлення земельної ділянки для будівництва індивідуального гаражу

Про першочергове право на оформлення земельної ділянки для  ведення особистого селянського господарства