ЗНАМ'ЯНСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА
Одеська область, Березівський район

ХХХХІІ сесія від 22.05.2024

Про затвердження технічної документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Дроговоз Л.І..

Про затвердження технічної документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Писарській К.В..

Про затвердження технічної документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Філіпенко Г.І..

Про затвердження технічної документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Кожухар Т.Я..

Про затвердження технічної документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Писарській Н.Й..

Про затвердження технічної документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Познар Т.С..

Про затвердження технічної документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Макаруші Л.В..

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в оренду терміном на 49 (сорок дев’ять) років для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр.Богачу Є..

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в оренду терміном на 49 (сорок дев’ять) років для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Крикун О.В., гр. Павленко І.В..

Про затвердження технічної документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у спільну часткову власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Костів Р.О., гр. Семчук К.О.

Про надання дозволу на розроблення технічної документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Черновій О.С..

Про надання дозволу на розроблення технічної документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Дригач Р.А..

Про надання дозволу на розроблення технічної документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Ланець Л.Б..

Про надання дозволу на розроблення технічної документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Мацьку П.Ф.

Внесення змін до Плану (Програми) соціально-економічного розвитку Знам’янської сільської ради (сільської територіальної громади) на 2024 рік.

Про затвердження Програми енергозбереження і енергоефективності на території Знам’янської сільської ради на 2024-2028 роки

Про затвердження Положення про порядок здійснення державної регуляторної політики Знам’янською сільською радою та її виконавчим комітетом

Регуляторні акти

Про затвердження штатного розпису апарату сільської ради та її виконавчого комітету з 03 травня 2024 року

Про внесеннязмін до Програми соціального захисту населення «Турбота» Знам’янської сільської ради Березівського району Одеської області на 2024-2025 роки»

Про внесення змін та доповнень до рішення сільської ради від 19 грудня 2023 року №36/865 -VІІІ «Про бюджет Знам’янської сільської територіальної громади на 2024 рік»

Про виконання сільського бюджету за 1 квартал 2024 року

Про затвердження Програми поводження з твердими побутовими відходами на території Знам’янської сільської ради Березівського району Одеської області на 2024 – 2026 роки

Про затвердження Програми створення місцевої автоматизованої системи централізованого оповіщення Знам’янської сільської ради Березівського району Одеської області на 2024 -2026 роки

Про прийняття на баланс відділу освіти, культури, молоді та спорту Знам’янської сільської ради гуманітарної допомоги від ОУНБ ім. М.Грушевського

Про звіт директора комунального підприємства КП «Відродження-1» Знам’янської сільської ради

Про погодження штатного розпису комунального підприємства КП «Відродження-1» Знам’янської сільської радина 2024 рік

Про встановлення тарифів на централізоване водопостачання, що надається комунальним підприємством «КП-Сервіс»

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь