ЗНАМ'ЯНСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА
Одеська область, Березівський район

ХІХ сесія 19.04.2019 року

ПРОТОКОЛ ПЛЕНАРНОГО ЗАСІДАННЯ ХІХ СЕСІЇ  VІІ СКЛИКАННЯ

Про внесення змін до штатного розпису та структури виконавчого апарату Знам’янської сільської ради

Про затвердження Додаткової угоди №1 до Контракту з керівником Комунального підприємства

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 49 (сорок дев’ять) років для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об'єктів енергогенеруючих підприємств.

Про внесення змін до рішення Знам’янської сільської ради № 18/433 від 26.03.2019 року «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 49 (сорок дев’ять) років для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об'єктів енергогенеруючих підприємств"

Про внесення змін до рішення Знам’янської сільської ради № 18/434 від 26.03.2019 року «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 49 (сорок дев’ять) років для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об'єктів енергогенеруючих підприємств"

Про внесення змін до рішення Знам’янської сільської ради № 18/435 від 26.03.2019 року «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 49 (сорок дев’ять) років для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об'єктів енергогенеруючих підприємств"

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки на умовах оренди  ПРАТ «ВО «ОБЛПАЛИВО» у довгострокову оренду терміном на 49 (сорок дев’ять)  років для розміщення паливного складу

Про передачу земельних ділянок державної власності у комунальну власність

Про передачу земельних ділянок державної власності у комунальну власність

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Гайсюк О.О.

Про затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Жебженяк В.І.

Про затвердження  технічної  документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Шуптар Л.С.

Про надання дозволу гр. Жебженяку В.І. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка).

Про надання дозволу гр. Чорбі А.О. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка).

Про надання дозволу гр. Кірінко Н.О. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

Про надання дозволу гр. Бриндальському С.М. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для  ведення особистого селянського господарства

Про надання дозволу гр. Демченко А.М. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Про першочергове право на оформлення земельної ділянки для будівництва індивідуального гаражу гр. Житницькому Б.Г.

Про надання дозволу гр. Калюжній О.С. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Про затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Візірову О.В.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Макарюку А.В.

Про затвердження  технічної  документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Панченко В.В.

Про відмову гр. Кесової О.А. від земельної ділянки наданої  рішенням Знам’янської сільської ради від 10 жовтня 2018 року за № 11/290-VІІ

Про надання дозволу гр. Костіву Р.О. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Про про надання дозволу гр. Романенко О.М. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства

Про затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Жебженяк І.А.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Дудяк І.А.

Про затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Ільків А.О.

Про затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Ільків О.В.

Про надання дозволу гр. Шупер О.В. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Про надання дозволу гр. Шупер О.В. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства

Про затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Кірінко А.М.

Про затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Ковалів Р.М.

Про затвердження технічної  документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у спільну часткову власність в рівних частках кожному для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Гаврилюк Н.В., гр. Агеєнко А.С., гр. Агеєнко А.С.

Про надання дозволу гр. Пихтєєву С.О. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Про надання дозволу на розроблення технічної  документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства гр. Михайленко Л.І.

Про надання  матеріальної допомоги Черненку М. А.

Про надання  матеріальної допомоги Задорожному І.С.

Про надання  матеріальної допомоги Жебженяку В.В.

Про надання  матеріальної допомоги Богачу Р.І.

Про надання  матеріальної допомоги Учава Т.З.

Поiменне голосування

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь