VІ сесія 25.02.2021 року

ПРОТОКОЛ ПОЗАЧЕРГОВОГО ЗАСІДАННЯ VІ СЕСІЇ VІІІ СКЛИКАННЯ

Про виконання сільського бюджету за 12 місяців 2020 року

Про внесення змін та доповнень до рішення сільської ради від 23 грудня 2020 року № 4/90-VIII «Про бюджет Знам'янської сільської територіальної громади на 2021 рік»

Про виділення коштів на умовах співфінансування для «Будівництва прибудови класних кімнат до Новоєлизаветівської ЗОШ I-III ст.»

Про затвердження фінансової Програми розвитку підтримки комунальних закладів охорони здоров'я Знам'янської сільської ради на 2021-2023 роки

Про затвердження Програми розвитку фізичної культури і спорту та території Знам’янської об’єднаної територіальної громади на 2021 – 2025 роки

Про надання дозволу гр. Твердохлєбовій О.М. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в оренду терміном на 1 (один) років для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)гр. Бондар В.Д..

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)гр. Войнікову О.В..

Про надання дозволу гр. Степняку Є.В. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

Щодо передачі у власність земельної ділянки для ведення фермерського господарства гр. Розломій К.М..

Щодо передачі у власність земельної ділянки для ведення фермерського господарства гр. Гаврилюк О.М..

Про внесення змін до рішення Знам’янської сільської ради № 8/214-VІІ від 22.06.2018 року «Затвердження стратегії земельних відносин по Знам’янській сільській ОТГ на період з 1 липня 2018 року по 1 липня 2023».

Про звернення до АТ «ДТЕК Одеські електромережі»

Про виділення тарифної ставки в Радісненському ЗЗСО І – ІІІ ст.

Протокол поіменного голосування