ХХХVІІI сесія від 16.02.2024 року

Про внесення змін до договору оренди землі за № 026 від 15.04.2015 р..

Про внесення змін до рішення № 35/835- VIII від 06.12.2023 р. «Про проведення інвентаризації земельної ділянки комунальної власності»

Про надання дозволу на розроблення технічної документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Гузунову В.І.

Про надання дозволу на розроблення технічної документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Каретник Л.І

Про зміну сторони «Орендаря» з ПрАТ «Київстар» на ТОВ «Юкрейн Тауер Компані» по діючому договору оренди землі за № 110А09 від 01.09.2009 р..

Про затвердження Цільової програми фінансової підтримки для інженерного та фортифікаційного облаштування державного кордону, утримання наявної і нарощення інженерної складової в/ч 21962 прикордонного загону Державної прикордонної служби України з метою забезпечення протидії протиправній діяльності на державному кордоні на 2024 рік

Про внесення змін та доповнень до рішення сільської ради від 19 грудня 2023 року № 36/865-VІІI «Про бюджет Знам’янської сільської територіальної громади на 2024рік»