конкурс вітальних листівок

Талановиті люди Знам'янської громади!

Відділом освіти, культури, молоді та спорту виконавчого апарату Знам’янської сільської ради було проведено конкурс на кращу новорічну листівку у номінаціях: дитяча робота, робота дорослого. На розгляд журі було представлено близько 220 новорічних листівок з п’яти шкіл та двох садочків. Нелегке завдання постало перед членами журі.  Кожна  робота вражає своєю неповторністю, теплотою і любов’ю, вкладеною автором.

Врешті журі конкурсу прийняло рішення нагородити грамотою відділу освіти, культури, молоді та спорту виконавчого апарату Знам’янської сільської ради та пам’ятним подарунком переможців конкурсу:

• за авторську роботу, неординарний підхід, високий творчий потенціал, креативність та талановитість -  вчителя Великозименівського ЗЗСО І ступеня Петрушеву Юлію Володимирівну, учня 4 класу Цибулівського ЗЗСО І-ІІ ступенів Чекой Івана.
  • за колективну новорічну листівку, неординарний підхід до виготовлення листівок, високий творчий потенціал, креативність та талановитість  - батьків та учнів 1 класу Радісненського ЗЗСО І-ІІІ ступенів, батьків старшої групи Радісненського ЗДО «Берізка»,  вчителя Великозименівського ЗЗСО І ступеня   Амінову Марію Павлівну, маму учня 5 класу Радісненського ЗЗСО І-ІІІ ступенів Гриценюк Л. Г.

Відділ освіти, культури, молоді та спорту виконавчого апарату Знам’янської сільської ради висловлює щиру подяку керівникам та вчителям закладів освіти, учням та їхнім батькам за активну участь у конкурсі новорічних листівок.