ХХVІІ сесія 20.12.2019 року

ПРОТОКОЛ ПЛЕНАРНОГО ЗАСІДАННЯ ХХVІІ СЕСІЇ VІІ СКЛИКАННЯ

Про внесення змін та доповнень до рішення сільської ради від 21 грудня 2018 року № 15/353-VII «Про бюджет Знам'янської сільської об'єднаної територіальної громади на 2019 рік»

ПРО БЮДЖЕТ ЗНАМ'ЯНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ ОБ'ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ НА 2020 РІК

Про затвердження Плану (Програми) соціально-економічного розвитку Знам’янської сільської ради (об’єднаної територіальної громади) на 2020 рік

Про затвердження проектно-кошторисних документацій

Про затвердження Стратегії розвитку Знам’янської об’єднаної територіальної громади до 2027 року

Про затвердження Положення про преміювання та встановлення надбавок працівникам виконавчого апарату Знам’янської сільської ради в 2020 році

Про умови оплати праці посадової особи місцевого самоврядування Знам’янського сільського голови Войникова І.В.

Про затвердження проектно-кошторисної документації: Будівництво прибудови класних кімнат до Новоєлизаветівської ЗОШ І-ІІІ ст. за адресою: Одеська область, Ширяєвський район, с. Новоєлизаветівка, вул. Шкільна, 1 (коригування)

Про безоплатну передачу закладів культури у комунальну власність Знам’янської сільської ради

Про затвердження плану роботи виконкому сільської ради на 2020 рік

Про затвердження розпоряджень сільського голови виданих в межсесійний період

Про включення додаткових (другорядних) видів економічної діяльності до видів економічної діяльності Комунального підприємства «Крапелька» Знам’янської сільської ради

Про погодження штатних розписів комунального підприємства «Крапелька» Знам’янської сільської ради на 2020 рік

Про списання дебіторської заборгованості

Про скасування раніше прийнятого рішення Знам’янської сільської ради

Про затвердження Положення про відділ освіти, культури, молоді та спорту виконавчого апарату Знам’янської сільської ради Іванівського району Одеської області в новій редакції

Про передачу коштів на здійснення видатків у вигляді міжбюджетних трансфертів (Інша субвенція з місцевого бюджету на КНП « ЦПМСД Ширяївського району»; «Управління охорони здоров’я, материнства та соціального захисту населення»;Територіальний центр Ширяївської РДА». Медична субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам» до Ширяївської ЦРЛ )з бюджету Знам’янської сільської об’єднаної територіальної громади до районного бюджету Ширяївського району.

Протокол поіменного голосування