ХХХV сесія від 06.12.2023 року

Про передачу у власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Читакову А.М..

Про надання дозволу на розроблення технічної документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Анчутіній О.В..

Про надання дозволу на розроблення технічної документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Харчій В.Т.

Про затвердження технічної документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Стратулату А.Ф.

Про затвердження технічної документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Махновському В.О.

Про затвердження технічної документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Манелюку М.А..

Про припинення права користування земельною ілянкою згідно договору оренди землі між Знам’янською сільською радою та гр. Трухан А.С..

Про прийняття у комунальну власність Знам’янської сільської територіальної громади з державної власності земельних ділянок сільськогосподарського призначення

Про проведення інвентаризації земельної ділянки комунальної власності

Про затвердження акту прийому-передачі капітального ремонту Новоєлизаветівської АЗПСМ

Про затвердження акту прийому-передачі капітального ремонту Знам’янської АЗПСМ

Про внесення змін до фінансової Програми розвитку підтримки комунальних закладів охорони здоров’я Знам’янської сільської ради на 2021-2023 роки

Про внесення змін та доповнень до рішення сільської ради від 16 грудня 2022 року № 23/640-VІІI «Про бюджет Знам’янської сільської територіальної громади на 2023 рік».

Про перспективний план трансформації мережі закладів середньої освіти Знам’янської сільської ради на 2024-2027 роки

Про внесення змін до штатного розпису Знам’янського ліцею та штатних розписів закладів та установ Знам’янської сільської ради на 2024 рік.

Про внесення змін до структури виконавчих органів Знам’янської сільської ради, загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів на 2023 рік.

Про надання дозволу на розробку детального плану території земельної ділянки в адміністративних межах Знам’янської сільської ради Березівського району Одеської області (за межами населеного пункту с. Знам’янка) для розміщення заводу з переробки твердих побутових відходів

Про внесення змін до «Програми цивільного захисту, технологенної та пожежної безпеки Знам’янської сільської ради на 2022-2024 роки»