Радісненська школа мистецтв

Весь колектив Радісненської мистецької школи на дистанційному навчанні спрацював на відмінно! Не дивлячись на вік педагогів, опанували сучасні технології усі! Складно було, та результати того варті! У свій тижневий розклад протягом повної навчальної години, педагоги приділяли увагу своїм вихованцям як один на один, так і в групі. Як мама вихованця, мала можливість спостерігати, як важко було в двокімнатній квартирі, в багатодітній родині, знайти можливість усамітнитися учневі для того, аби приділити час музиці. Я дуже вдячна вчителям, керівнику, дітям і батькам за складну та нестандартну роботу і гарні результати. Нехай музика завжди супроводжує у житті, спасає від негараздів. Гарного усім літнього відпочинку! Ми пишаємося вами!