ХХVІІ сесія 21.03.2023 року

Про створення робочої комісії з контролю по своєчасності та повноти сплати податкв і зборів з метою наповнення бюджету

Про затвердження програми «Про всеукраїнську дитячу гру «Сокіл» (Джура)

Про внесення змін до програми розвитку культури

Про внесення змін та доповнень до рішення сільської ради від 16 грудня 2022 року № 23/640-VІІI «Про бюджет Знам’янської сільської територіальної громади на 2023 рік»

Про затвердження проектно-кошторисної документації на будівництво за робочим проектом «Заходи із захисту приміщень бюджетних установ, монтаж системи пожежної сигналізації, оповіщення про пожежу та управління евакуюванням людей в будівлі Радісненського закладу дошкільної освіти(ясла-садок) «Березка» Знам’янської сільської ради, розташованої за адресою:67212 Одеська область, Березівський район смт Радісне, вул.Миру, буд.2 А».

Про прийняття на баланс сільської ради меблів для відділу соціального захисту населення.

Про прийняття на баланс відділу освіти, культури, молоді та спорту Знам’янської сільської ради гуманітарної допомоги від ВБФ «Східноєвропейська гуманітарна місія»

Про прийняття на баланс відділу освіти, культури, молоді та спорту Знам’янської сільської ради гуманітарної допомоги від Департаменту освіти і науки ООДА ноутбуків

Про прийняття на баланс відділу освіти, культури, молоді та спорту Знам’янської сільської ради гуманітарної допомоги від ОУНБ ім. М.Грушевського