A A A K K K
для людей із порушенням зору
ЗНАМ'ЯНСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА
Одеська область, Березівський район

ХХVІ сесія 11.12.2019 року

ПРОТОКОЛ ПЛЕНАРНОГО ЗАСІДАННЯ ХХVІ СЕСІЇ VІІ СКЛИКАННЯ 11 грудня 2019 року

Про організацію громадських робіт на території Знам’янської сільської ради на 2020 рік

«Про перелік об'єктів та видів робіт на яких будуть відбувати громадські роботи, притягнуті до адміністративного стягнення у вигляді громадських робіт та засуджені до громадських робіт на 2020 рік».

Про перелік об'єктів та видів робіт на яких будуть відбувати порушники, притягнуті до адміністративного стягнення за ст.183-1 КУпАП суспільно–корисні оплачувані роботи на 2020 рік.

Про перелік об'єктів та видів робіт на яких будуть відбувати громадські роботи особи молодше 18 років, притягнуті до адміністративного стягнення у вигляді громадських робіт та засуджені до громадських робіт на 2020 рік.

Про план роботи Знам’янської сільської ради на 2020 рік

Про встановлення ліміту на бензин на службові автомобілі на місяць у 2020 році

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на умовах оренди ТОВ «ТРАПЕЗА» у довгострокову оренду терміном на 49 (сорок дев’ять) років для обслуговування нежитлової будівлі.

Про надання дозволу фізичній особі підприємцю Жулавському Юрію Ігоровичу на розробку паспорта прив’язки ТС для розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності.

Про надання дозволу гр. Перчеклію В.В. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

Про надання дозволу гр. Ногаль Т.Г. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

Про надання дозволу гр. Дорошу О.І. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

Про надання дозволу гр. Зубко М.М. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

Про надання дозволу гр. Гуменюк А.Ю. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

Про надання дозволу гр. Тряско О.В. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

Про надання дозволу гр. Гурській С.Г. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

Про надання дозволу гр. Гурській С.Г. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

Про надання дозволу гр. Полтарецькій В.І. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

Про внесення змін до рішення Радісненської селищної ради за №69-VІІ від 31.03.2016 р. «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки учаснику бойових дій в зоні АТО гр. Вернигорі М.А.»

Про дострокове розірвання договору оренди землі між Знам’янською сільською радою та ТДВ Чорноморгідробуд»

Про надання дозволу на розроблення технічної документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. Луговському С.А.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. Луговському С.А.

Про затвердження технічної документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Поповій Л.М.

Про затвердження технічної документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Попову І.П.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Григоренко А.Ф.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Григоренко А.Ф.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Маркову Д.А.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Костіву Р.О.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. Вінник О.В.

Про затвердження технічної документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Cтойковій Л.С.

Про погодження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі за кадастровим номером земельної ділянки

Про погодження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі за кадастровим номером земельної ділянки

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в довгострокову оренду терміном на 49 (сорок дев’ять) років гр. Павелко Л.В. для будівництва та обслуговування будівель торгівлі із земель житлової та громадської забудови.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в довгострокову оренду терміном на 49 (сорок дев’ять) років гр. Ткаченку М.Х. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка).

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в довгострокову оренду терміном на 49 (сорок дев’ять) років для ведення особистого селянського господарства гр. Ткаченку М.Х.

Щодо проведення нормативної грошової оцінки земель населеного пункту с. Знам’янка Знам’янської сільської ради Іванівського району Одеської області.

Щодо передачі в комунальну власність Головним управлінням Держгеокадастру в Одеській області земельних ділянок сільськогосподарського призначення

Про надання дозволу гр. Полтарецькому С.Л. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

Про надання дозволу гр. Полтарецькому С.Л. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

Про затвердження технічної документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Крикун Є.С.

Про надання згоди на поділ земельної ділянки та виготовлення технічної документації із землеустрою.

Про затвердження розпоряджень сільського голови виданих в межсесійний період

Протокол поіменного голосування

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь