XXХ сесія 07.07.2023 року

Про затвердження проектно-кошторисної документації на «Капітальний їдальні Знам’янського ліцею Знам’янської сільської ради, за адресою провулок Шкільний 15, с. Знам’янка Березівського району Одеської області, ДК 021:2015-45450000-6 інші завершальні роботи »

Про внесення змін та доповнень до Програми соціального захисту населення «Турбота» Знам’янської сільської ради Березівського району Одеської області на 2021-2023 роки

Про внесення змін до складу виконавчого комітету Знам’янської сільської ради.

Про взяття на баланс джерел питного водопостачання (колодязі).

Внесення змін до Програми «Надання підтримки внутрішньо переміщеним та /або евакуйованим особам у зв’язку із введеням воєнного стану на 2022-2023 роки»

Про внесення змін та доповнень до рішення сільської ради від 16 грудня 2022 року № 23/640-VІІI «Про бюджет Знам’янської сільської територіальної громади на 2023 рік»