"Подаруй тепло дитині"

На території Знам’янської сільської ради ОТГ була проведена Акція «Подаруй тепло дитині», яка дала змогу зібрати теплий одяг, взуття, іграшки, предмети побуту і деякі продукти харчування для дітей та сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах, тим самим подарувати часточку свого тепла, тим, хто потребує його найбільше. В Акції брали участь усі заклади освіти (ЗЗСО та ЗДО), старостати та відділ освіти, культури, молоді та спорту. Були охоплені багатодітні сім’ї с. Цибулівка, с. Великозименове смт Радісне, а також передані речі в багатодітну  та  малозабезпечену сім’ю, яка проживала в с. Знам’янка та переїхала в с. Баранове.

Дякуємо усім небайдужим за участь, підтримку та допомогу! Нехай Ваше добро, тепло та щедрість повернуться до Вас сторицею!