ЗНАМ'ЯНСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА
Одеська область, Березівський район

VIІ сесія 08.04.2021 року

ПРОТОКОЛ ПОЗАЧЕРГОВОГО ЗАСІДАННЯ VІІ СЕСІЇ VІІІ СКЛИКАННЯ

Про надання попередньої згоди передачі автомобіля ВАЗ 210994-20, який знаходиться у власності Березівської районної державної адміністрації у комунальну власність Знам’янської сільської ради.

Про зміну найменування відділу освіти, культури, молоді та спорту виконавчого апарату Знам’янської сільської ради Іванівського району Одеської області

Про внесення змін до структури виконавчих органів Знам’янської сільської ради, загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів

Про створення сектору бухгалтерського обліку у Відділі освіти, культури, молоді та спорту Знам’янської сільської ради

Про створення групи централізованого господарського обслуговування у Відділі освіти, культури, молоді та спорту Знам’янської сільської ради

Про внесення змін та доповнень до Програми розвитку фізичної культури і спорту на території Знам’янської об’єднаної територіальної громади на 2021 – 2025 роки

Про внесення змін до штатного розпису КУ Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Знам'янської сільської ради

«Про внесення змін до Програми соціального захисту населення «Турбота» Знам’янської сільської ради Іванівського району Одеської області на 2021-2023 роки»

Про надання згоди на передачу майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Одеської області у комунальну власність Знам'янської сільської територіальної громади

Про утворення комісії з прийняття новозбудованої будівлі амбулаторії загальної практики сімейної медицини, по вулиці Центральна, №1, смт Радісне Іванівського району Одеської області до комунальної власності Знам'янської сільської ради

Про внесення змін до рішення Знам’янської сільської ради № 35/939-VII від 16.06.2020 року

Про внесення змін до рішення Знам’янської сільської ради № 32/841-VII від 12.05.2020 року.

Щодо виділення земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель органів державної влади та місцевого самоврядування Знам’янської сільської ради Іванівського району Одеської області

Про надання дозволу гр. Шарій П.М. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

Про відмову гр. Цибульської О.В. від земельної ділянки.

Про затвердження технічної документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Гузуновій Г.М..

Про затвердження технічної документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Радовій В.М..

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Абашенку В.В..

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Абашенку В.В..

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Болдескул А.О..

Про затвердження технічної документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Проненко С.Б..

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуальних гаражів гр. Будковець В.І..

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Гудз С.С..

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Гудз З.А..

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Гудз В.С..

Про надання дозволу гр. Крохмалюк Ю.І. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва.

Про внесення змін до рішення Новоєлизаветівської сільської ради Ширяївського району Одеської області за №406-VІІ від 18.10.2017 р. «Щодо складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)»

Про внесення змін до рішення Новоєлизаветівської сільської ради Ширяївського району Одеської області за №407-VІІ від 18.10.2017 р. «Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Чабаненко Михайлу Костянтиновичу за адресою: вул. *****, с. Новопетрівка Друга, Новоєлизаветівської сільської ради Ширяївського району Одеської області».

Про відмову гр. Жовнір Є.О. від земельної ділянки.

Про першочергове право на оформлення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства

Про надання дозволу гр. Арабаджій А.С. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

Про надання дозволу гр. Юрдик О.Й. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

Про передачу земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Кесовій Г.С..

Про передачу земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Кесовій Г.С..

Про надання дозволу гр. Сіроштан Н.І. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

Про першочергове право на оформлення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства

Про надання дозволу гр. Юрдику С.В. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

Про надання дозволу гр. Савочкіній О.О. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

Про надання дозволу гр. Стоянову В.І. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

Про надання дозволу гр. Стоянову В.І. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

Про надання дозволу гр. Іванищевій О.В. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

Про внесення змін до рішення Знам’янської сільської ради Іванівького району Одеської області за №41/1088-VІІ від 20.10.2020 р. «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на земельній ділянці комунальної власності Знам’янської сільської ради Великомихайлівського району Одеської області за кадастровим номером: **********:**:***:****.».

Про відмову гр. Рудої М.Я. від земельної ділянки.

Про надання дозволу гр. Руснак І.В. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

Про погодження схеми прокладання волоконно-оптичного кабелю зв’язку ПрАТ «ВФ Україна».

Протокол поіменного голосування

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь