ЗНАМ'ЯНСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА
Одеська область, Березівський район

XІІ сесія 28.10.2021 року

ПРОТОКОЛ ЧЕРГОВОГО ЗАСІДАННЯ ХІІ СЕСІЇ VІІІ СКЛИКАННЯ

Про перевірку фінансово-господарської діяльності комунальних підприємств Знам’янської сільської ради КП «Відродженнчя-1» та КП «КП- Сервіс».

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Астапкулову Д.К..

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Баховському В.Ф..

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Бахнєву О.С..

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Бащаку Я.А..

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Вернигорі М.А..

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Гнатенку Д.Д..

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Гнирі І.О..

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Гриньову М.М..

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Груздевичу О.М..

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Грущанській Л.О..

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Дмитришину С.Г..

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Дмитришину Р.С..

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Дорошу В.І..

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Дорошу І.Й..

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Друмову О.Ю..

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Друмову Ю.С..

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Завадському О.І..

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Зеленчуку О.М..

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Йовенку Є.В..

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Киринку М.С..

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Коваліву Л.Я..

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.Ковалів М.І..

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Коваліву М.Ф..

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Ковалю С.Ю..

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Кожокарю С.М..

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Кононенку М.В..

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Кононенку М.В..

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Кочмарю В.І..

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Кравченку І.В..

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Крижановському В.С..

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Літовченку О.М..

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Ловчеву О.В..

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Малозі О.М..

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Микиті І.В..

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Михайлицькому М.Д..

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Недялкову М.Ф..

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Омельченко О.В..

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Пальку В.М..

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Парванову В.Г..

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Перчеклій Г.Т..

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Писарському О.Г..

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Плєханову С.О..

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Помилуйку О.І..

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Радову М.Г..

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Сидоренку А.В..

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Сизову Г.І..

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Славову М.М..

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Сорочану С.А..

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Стасишину О.М..

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Тимурі М.О..

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Тринчі В.М..

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Тринчі Р.В..

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Троцькому В.В..

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Тюрменку В.В..

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Хріненку С.І..

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Цвілюку О.І..

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Чербаджі В.П..

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Шара М.М..

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Шарію О.П..

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Шевціву М.К..

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Яворському А.Б..

Про передачу АТ «ДТЕК ОДЕСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» земельних ділянок для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії у довгострокову оренду строком на 49 (сорок дев’ять) років.

Про передачу АТ «ДТЕК ОДЕСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» земельних ділянок для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії у довгострокову оренду строком на 49 (сорок дев’ять) років.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Ставнічук Т.О..

Про затвердження технічної документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Богаченко В.П..

Про затвердження технічної документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Нуждяку В.О..

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Нуждяку В.О..

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Білячату А.М..

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Кравченку М.В..

Про затвердження технічної документацій із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок, які знаходяться у комунальній власності Знам’янської сільської ради Іванівського району Одеської області.

Про затвердження технічної документацій із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок, які знаходяться у комунальній власності Знам’янської сільської ради Іванівського району Одеської області.

Про затвердження технічної документацій із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок комунальної власності.

Про затвердження технічної документацій із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок комунальної власності.

Про затвердження технічної документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Коваліву М.С..

Про затвердження технічної документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Зайченко О.І..

Про затвердження технічної документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Кухарчук М.К..

Про затвердження технічної документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Семчук Л.О..

Про затвердження технічної документацій із землеустрою щодо інвентаризації земель Знам’янської сільської ради Іванівського району Одеської області.

Про погодження Проекту організації території земельних часток (паїв) за рахунок земель комунальної власності на території Знам’янської сільської ради (колишньої Цибулівської сільської ради Великомихайлівського району) Одеської області власникам земельних часток (паїв) КСП «Прогрес»».

Про затвердження технічної документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Пітушкан С.В..

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Болдескул А.А..

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у спільну часткову власність в рівних частках кожному земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Карабан А.М. та гр. Карабан А.М..

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Олєйнику П.О..

Про надання згоди на поділ земельних ділянок та виготовлення технічної документації із землеустрою гр. Кривошеєнку О.О..

Про надання згоди на поділ земельної ділянки та виготовлення технічної документації із землеустрою гр. Бурсі І.Ю..

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Бондаренко П.В..

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Бондаренко М.С..

Про затвердження технічної документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Бондаренко М.С..

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Качур П.Я..

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Качуру П.Я..

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуальних гаражів гр. Світличній В.І..

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва гр. Крохмалюк Ю.І..

Про надання земельної ділянкив оренду терміном на 1 (один) рік для ведення особистого селянського господарства гр.Степановській М.В..

Про відмову гр. Курчук Н.П. від земельної ділянки

Про надання земельної ділянки в оренду терміном на 1 (один) рік для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Степановській М.В..

Щодо передачі у власність земельної ділянки для ведення фермерського господарства гр. Швець К.М..

Щодо передачі у власність земельної ділянки для ведення фермерського господарства гр. Демченко М.М..

Про надання дозволу гр. Бранюк В.О. на розробку проекту землеустроющодовідведення земельноїділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

Щодо передачі у власність земельної ділянки для ведення фермерського господарства гр. Швець А.Ю..

Щодо передачі у власність земельної ділянки для ведення фермерського господарства гр. Демченко М.М..

Щодо передачі у власність земельної ділянки для ведення фермерського господарства гр. Демченко О.О..

Щодо передачі у власність земельної ділянки для ведення фермерського господарства гр. Демченку В.М..

Щодо передачі у власність земельної ділянки для ведення фермерського господарства гр. Стойчевій І.М..

Щодо передачі у власність земельної ділянки для ведення фермерського господарства гр. Чербаджі Т.В..

Щодо передачі у власність земельної ділянки для ведення фермерського господарства гр. Чербаджі П.П..

Щодо передачі у власність земельної ділянки для ведення фермерського господарства гр. Чербаджі А.П..

Щодо передачі у власність земельної ділянки для ведення фермерського господарства гр. Чербаджі В.П..

Щодо передачі у власність земельної ділянки для ведення фермерського господарства гр. Боднарук Д.П..

Щодо передачі у власність земельної ділянки для ведення фермерського господарства гр. Боднаруку М.В..

Про надання дозволу гр. Романенку Д.А. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Марковичу О.Р.

Про надання дозволу гр. Ткаченку В.В. на розробку проекту Землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

Про надання дозволу гр. Славич М.В. на розробку проекту Землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

Про надання дозволу на розроблення технічної документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Притискач О.А..

Про надання дозволу гр. Притискач О.А. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

Про надання дозволу гр. Довженку Р.Б. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

Про надання дозволу гр. Агашковій Л.О. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства

Про надання дозволу гр. Ковалів Л.Я. на розробку проекту Землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

Про надання дозволу гр. Довженку Р.Б. на розробку проекту Землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

Про надання дозволу гр. Ратушній В.Т. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

Про надання дозволу гр. Бабиченко Н.Д. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

Про надання дозволу гр. Єрьоменко В.Г. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

Про надання дозволу гр. Петушенко С.М. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

Про надання дозволу гр. Богачу Є. на розробку проекту Землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 5 (п’ять) років для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

Про надання дозволу гр. Богачу Є. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 10 (десять) років для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

Про надання дозволу гр. Дорош Т.С. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

Про надання дозволу гр. Дорош Т.С. на розробку проекту Землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

Про надання дозволу гр. Войніковій Л.В. на розробку проекту Землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

Про надання дозволу гр. Лепській І.Д. на розробку проекту Землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

Про надання дозволу гр. Лепському О.Д. на розробку проекту Землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

Про надання дозволу гр. Чебарю М.П. на розробку проекту Землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

Про надання дозволу гр. Чебарю М.П. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

Про надання дозволу гр. Бабиченко Н.Д. на розробку проекту Землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

Про надання дозволу гр. Петушенко С.М. на розробку проекту Землеустрою щодо відведення земельноїділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

Про надання дозволу гр. Єрьоменко В.Г. на розробку проекту Землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

Про надання дозволу гр. Чеботарю В.Т. на розробку проекту землеустроющодо відведення земельної ділянкиу власність для ведення особистого селянського господарства.

Про надання дозволу гр. Чеботарю В.Т. на розробку проекту Землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

Про надання дозволу гр. Пановій В.В. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

Про надання дозволу гр. Пановій В.В. на розробку проекту Землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

Про надання земельної ділянки в оренду терміном на 10 (десять) років для ведення особистого селянського господарства гр. Стефогло В.А..

Щодо проведення інвентаризації земель комунальної власності

Про надання дозволу на розроблення технічної документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Чеботар Ю.М..

Про надання дозволу гр. Чеботар Ю.М. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

Про надання дозволу гр. Комаровій Л.П. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

Про надання дозволу на розроблення технічної документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Комаровій Л.П..

Про надання дозволу гр. Корчевському І.Я. на розробку проекту Землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

Про надання дозволу гр. Корчевському І.Я. на розробку проекту землеустроющодо відведення земельної ділянкиу власність для ведення особистого селянського господарства.

Про надання дозволу гр. Шереметі П.М. на розробку проекту Землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

Про відмову гр. Паращук Н.О. від земельної ділянки.

Про відмову гр. Дубана І.І. від частини земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

Про першочергове право на оформлення земельної ділянки для будівництва індивідуального гаражу гр. Дорофєєву О.В.

Про відмову гр. Дубана І.І. від частини земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.
Про надання дозволу гр. Перчеклій Ю.І. на розробку проекту Землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

Про надання дозволу гр. Ковальову А.С. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

Про надання дозволу гр. Ковальова Т.О. на розробку проекту Землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

Про відмову гр. Довжинського О.Б. від земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

Про надання дозволу гр. Косих І.В. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянкиу власність для ведення особистого селянського господарства.

Про надання дозволу на розроблення технічної документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. Ганя А.О..

Протокол поіменного голосування

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь