ЗНАМ'ЯНСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА
Одеська область, Березівський район

ІІІ сесія 18.12.2020 року

ПРОТОКОЛ ПОЗАЧЕРГОВОГО ЗАСІДАННЯ ІІІ СЕСІЇ VІІІ СКЛИКАННЯ

Про організацію громадських робіт на території Знам’янської сільської ради на 2021 рік

«Про перелік об'єктів та видів робіт на яких будуть відбувати громадські роботи, притягнуті до адміністративного стягнення у вигляді громадських робіт та засуджені до громадських робіт на 2021 рік».

Про перелік об'єктів та видів робіт на яких будуть відбувати порушники, притягнуті до адміністративного стягнення за ст.183-1 КУпАП суспільно–корисні оплачувані роботи на 2020 рік.

Про перелік об'єктів та видів робіт на яких будуть відбувати громадські роботи особи молодше 18 років, притягнуті до адміністративного стягнення у вигляді громадських робіт та засуджені до громадських робіт на 2021 рік.

Про внесення змін та затвердження Статуту опорного закладу освіти «Знам’янський ЗЗСО І-ІІІ ст.» Знам’янської сільської ради у новій редакції

Про зміну Засновника та затвердження Статуту комунального підприємства «Відродження-1»

Про затвердження тарифів за спожите теплопостачання в квартирах мешканців житлового містечка АРЗ СП ГУ ДСНС України в Одеській області

Про затвердження проекту пожежної сигналізації та оповіщення за адресою: с.Новоєлизаветівка, вул.Шкільна, Новоєлизаветівська ЗОШ І-ІІІ ст. Знам’янської сільської ради Іванівського району Одеської області

«Про встановлення розміру харчування пільгової категорії дітей в закладах дошкільної освіти Знам’янської сільської ради з 01.01.2021 рік»

«Про встановлення розміру харчування пільгової категорії дітей в закладах загальної середньої освіти Знам’янської сільської ради з 01.01.2021 рік»

«Про встановлення розміру харчування дитини в закладах дошкільної освіти Знам’янської сільської ради на один день з 01.01. 2021 рік»

Про затвердження плану роботи виконкому сільської ради на 2021 рік

Про план роботи Знам’янської сільської ради на 2021 рік

Про придбання житлового будинку у комунальну власність Знам’янської сільської ради

Про надання дозволу гр. Кочетовій В.П. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

Про надання дозволу гр. Олєйнику П.О. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

Про надання дозволу гр. Витичак А.В. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

Про першочергове право на оформлення земельної ділянки для будівництва індивідуального гаражу гр. Файчаку П.С..

Про затвердження технічної документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Урсу К.С..

Про затвердження технічної документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Посоветнюк Г.В..

Про внесення змін до рішення Знам’янської сільської ради від 30.10.2019 року за № 24/651 - VІІ «Про надання дозволу гр. Шевченко О.С. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства».

Про затвердження технічної документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в оренду терміном на 49 (сорок дев’ять) років для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Читакову М.А..

Про затвердження технічної документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Колесник Л.В..

Про затвердження технічної документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Олєйник П.О..

Про затвердження технічної документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Славову М.М..

Про надання дозволу гр. Кошелапу В.В. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність на земельній ділянці комунальної власності на території Знам’янської сільської ради Іванівського району Одеської області за кадастровим номером: 5121884200:01:002:0152.

Про надання дозволу гр. Кошелапу О.В. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність на земельній ділянці комунальної власності на території Знам’янської сільської ради Іванівського району Одеської області за кадастровим номером: 5121884200:01:002:0151.

Про погодження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності за кадастровим номером земельної ділянки : 5121884200:01:002:1030.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Гурській С.Г..

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Гурській С.Г..

Про поділ земельних ділянок комунальної власності за межами населених пунктів на території Знам'янської сільської ради Одеської області (згідно додатку) відповідно до черги.

Про внесення змін до рішення від 17.09.2020 року за № 39/1040 - VІІ «Про проведення земельних торгів з продажу права оренди земельної ділянки»

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Лунгу Л.В..

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Лунгу Л.В..

Про внесення змін до рішення Знам’янської сільської ради № 8/214-VІІ від 22.06.2018 року «Затвердження стратегії земельних відносин по Знам’янській сільській ОТГ на період з 1 липня 2018 року по 1 липня 2023».

Про утворення робочої комісії з питань налагодження ситуації з вуличного освітлення

Про прийняття на баланс Знам’янської сільської ради двох автомобілів легкових SUZUKI SX4

Протокол поіменного голосування

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь