Вітання

«Життя людини до тих пір має цінність, поки людина може допомагати іншим» Іван Франко.

1 листопада  в Україні відзначають День працівника соціальної сфери,  цього року це свято стало і моїм професійним святом.

Це свято, яке по праву належить тим, хто виявляє милосердя, створює добро не тільки зі свого службового обов’язку, а й за велінням совісті та покликом душі, коли доводиться стикатися з різними проблемами та сферами життя дитини і родини.

Але без допомоги небайдужих людей, апарату управління громадою та благодійних організацій, ми були б безсилими, тож, це наше спільне свято.

Служба у справах дітей Знам’янської сільської ради вітає усіх причетних до цього свята. Ми даруємо людям надію на краще,  подаємо руку допомоги тим, хто цього потребує. Тож хочеться вірити, що нам вистачить духу, витримки та професіоналізму для подолання всіх труднощів у справі поліпшення добробуту, соціального захисту родин з дітьми нашої ОТГ.

Бажаю усім міцного здоров’я, добробуту, подальших успіхів у нашій нелегкій діяльності.

Начальник служби у справах дітей Оксана Полянська