До уваги громадян!

Представники місцевого самоврядування Одеської області  розпочали навчання новим методам вирішення конфліктів для посилення згуртованості

12:46 14.03.2023

До уваги!!!

Сьогодні сільський голова Валентина ТРИНЧА провела нараду з керівниками відділів. На порядку денному: ✓обговорення питання щодо створення центру надання адміністративних послуг; ✓підготовка та видача гуманітарної допомоги для внутрішньо-переміщених осіб; Після наради було надано відповідні доручення структурним підрозділам сільської ради.

16:19 01.03.2023

24 лютого 2022 року - день початку війни в Україні

24 лютого 2022 року - день початку війни в Україні. Цей день нагадує нам про всіх загиблих в боях, тому ранок почався з вшанування пам'яті на місцевому кладовищі в с. Знам'янка. Сільський голова Валентина ТРИНЧА та секретар ради Тетяна БАЩАК взяли особисту участь у даному заході.

16:42 24.02.2023

До уваги!

24.02.2023 року відбулось засідання сесії Знам’янської сільської ради під головуванням сільського голови Валентини ТРИНЧІ. Засідання сесії розпочалось з вшанування пам’яті загиблим у зв'язку з повномасштабним вторгненням країни агресора проти України.

16:41 24.02.2023