До уваги!!!

Сьогодні, 26.04.2023 року відбулась зустріч з активними представниками громадськості Знам'янської сільської ради в форматі діалогу з-за підтримки проекту U LEAD з Європою "Лабораторії творчого діалогу".

15:23 26.04.2023

До уваги!!!

Сьогодні відбулось засідання виконавчого комітету під головуванням сільського голови Валентини ТРИНЧІ.

16:58 25.04.2023

До уваги!!!

Сьогодні відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини під головуванням сільського голови Валентини ТРИНЧІ.

15:45 24.04.2023

До уваги!!!

Від свого імені особисто та від імені жителів с. Знам'янка висловлюю щиру вдячність ІВАНИЩЕВУ Володимиру Володимировичу за підтримку, креативне мислення та сучасне бачення нашого села. Завдяки Вам, ми маємо сучасну зупинку, а тепер ще й сучасну дошку Оголошень та зону для відпочинку.

15:44 24.04.2023

До уваги!!!

18.04.2023 року на ділянці між вулицями Соборна та Поліни Осипенко було здійснено ямковий ремонт дороги.

11:13 19.04.2023