Важлива інформація для мешканців громади

До уваги жителів нашої громади, відтепер в ЦНАП можна отримати копію Витягу про реєстрацію місця проживання з допомогою QR-коду

QR-код для шерингу документів в ДІЇ

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ ГРОМАДИ! АКТУАЛІЗАЦІЯ ДАНИХ ВІЙСЬКОВОЗОБОВ’ЯЗАНИХ!

З 18 травня 2024 вступив в дію Закон України № 10449 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо окремих питань проходження військової служби, мобілізації та військового обліку», згідно якого військовозобов’язані громадяни мають оновити свої данні.

14:56:48 24.05.2024

Новий електронний сервіс Державної служби України з надзвичайних ситуацій

Головне управління ДСНС України в Одеській області звертає увагу суб`єктів господарювання, на те що Кабінетом Міністрів України прийнято постанову від 14 лютого 2018 р. № 80 «Про внесення змін до Порядку подання і реєстрації декларації відповідності матеріально-технічної бази суб’єкта господарювання вимогам законодавства з питань пожежної безпеки».

11:25:43 19.03.2024

До уваги жителів громади!

Варто звернути увагу на те, що батьки зобов’язані зареєструвати місце проживання новонародженої дитини протягом трьох місяців з дня державної реєстрації її народження. З 4 квітня 2016 року повноваження з реєстрації (прописки) та зняття з реєстрації місця проживання (виписки) перейшли до органів місцевого самоврядування і Центрів надання адміністративних послуг (ЦНАП).

09:06:59 30.01.2024

Мобільний застосунок «Моя податкова» від ДПС доступний на телефони як на платформі Android, так і iOS!

ДПС розроблено мобільний застосунок «Моя податкова». Мобільний застосунок «Моя податкова» від ДПС доступний громадянам та може бути завантажений на телефони як на платформі Android, так i  iOS.

16:44:19 19.12.2023